TKS A.Ş

Kaliteli üretimin adresi TKS Tosya Ağaç Kaplama ve Yonga Levha Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 1993 yılında Kontrplak imalatı ile faaliyetlerine başladı.20000 metrekarelik alan üzerindeki 1750 metrekarelik kapalı tesis ve 40 personel ile çıktığı bu yolda, dünden günümüze büyüyerek geldi. TKS Anonim Şirketi, gerçekleştirdiği güçlü girişimlerle kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

SEKTÖRÜN ÖNCÜLERİNDEN OLDUK

Güçlü atılımlarla adından sıkça söz ettiren firmamız 2017 yılında aldığı karar ile Nalbantoğlu Orman Ürünleri bünyesinde bulunan Atadoor markası ile güçlerini birleştirdi.3 farklı tesiste 70.000 metrekare alan üzerinde 24.000 metrekarelik kapalı tesis ve 275 personelimiz ile KontrplakPlywoodMelamin Kapı Yüzeyiİç Oda Kapısı ve Mobilya imalatlarımız ile faaliyetlerimize devam ediyoruz.Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamızın bu büyüme kararı ile sektördeki gücü arttı. Tüketiciler kaliteli hizmete daha kolay ulaşmaya başladı.

GELİŞEN SANAYİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Çağın gereklerine, müşterilerimizin beklentilerine uygun makine parkı ve ürün gamı çeşitlendirmeleri ile kaliteyi ilke ediniyoruz.Misyonumuz, sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek, en kaliteli ürünlerin üretimini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

İlk ve Öncü Kuruluşuz

Biz büyük bir aileyiz. Sektörde bölgemizin ilk ve öncü kuruluşuyuz. Kalite ve müşteri memnuniyetini önde tutan misyonumuz ile gurur duyuyoruz. Uygun fiyat, standart kalite ve zamanında teslimat vaadimizin her zaman arkasındayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yüksek kaliteyi kendimize standart belirledik ve hizmetlerimizi buna göre gerçekleştiriyoruz. Firmamız insana yaptığı büyük yatırım ile inovasyonu takip etmek, takip ettikçe de kalitesini artırarak ilerlemek mottosuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Rakamlarla Hizmetlerimiz

Elliyi bulmayan personel sayısı ile başladığımız serüvenimizde bugün yüzlerce personele istihdam sağlayan bir noktaya ulaştık. Aylık 40.000 kapılık Melamin Kapı Yüzeyi, 12.000 adet İç Oda Kapısı, 750 metreküp ham, filmli Kontrplak, 350.000 Adet Kapı Pervazı ve 45.000 adet Kapı Kasası üretim kapasitemiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

KALİTELİ VE İDDİALI HİZMET

Gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleri ile de ülke ekonomisine katkı sağlayan firmamızın Ankara iki mağaza, İstanbul’da üç mağaza ve Bayii ağı ile ülkedeki ticaret ağını genişletmiştir. Kaliteli üretimleri ile her evde, inşaatta ve hizmet verdiğimiz alanlarda imzasını bulundurmayı vizyon edinmiş TKS AŞ. Güçlü yatırımları ve müşteri memnuniyeti ile kararlı büyüyüşünü sürdürmeye devam edecektir

  • Tosya-İstanbul Yolu 9.Km  Tosya/Kastamonu/Türkiye
  • Email: [email protected]
  • Tel: +90 366 313 8522
  • Fax: +90 366 314 8768
  • www.tkstosya.com.tr