13 – 17 Mart 2023 EXPOMED fuarıda Orsiad Gazetemiz dağıtıma başladı.

EXPOMED fuarı onbinlerce doktor,  hastane, özel dispanser firmalarının yanında ecza depo sahipleri ile devlet hastane satın almacıları ziyaret etmekte Orsiad Gazetemizde bu kitleye ücretiz dağıtıma başladı.

XPOMED EURASIA HYBRID +  BUSINESS CONNECT İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ BAĞLANTILARI

Fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanakları ile birleşiyor!

Expomed Eurasia Hybrid+‘in sunduğu dijital çözümlerle katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecek. Bu sayede sanal ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak. Business Connect Programı kapsamında 13 – 17 Mart 2023 tarihlerinde Distribütör Günleri, fuardan sonra 20 Mart – 3 Nisan 2023 tarihleri arasında Online İş Bağlantıları sizleri bekliyor.

Business Connect Programı, Expomed Eurasia Hybrid+ kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilir. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.

Business Connect Programı neler sunuyor?

 • Fuar başlamadan önce katılımcılar ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
 • Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
 • Dijital platform üzerinden ziyaretçiler ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabiliyor.
 • Ziyaretçiler ve katılımcılar bire bir görüntülü görüşme yapabiliyor.

DİSTRİBÜTÖR GÜNLERİ

Ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız distribütörlük fırsatlarını bu platformda buluyor! İş ağınızı büyütecek yeni distribütörler arıyorsanız sizi 13-17 Mart 2023 tarihlerinde Business Connect Programı kapsamında gerçekleşen Distribütör Günleri etkinliğine davet ediyoruz. Bu etkinlik kapsamında ayrıca hastane ve tıp merkezleri de tedarikçilerini yine burada buluyor!

 • Fuar alanında bulunamasanız bile Türkiye ve dünya genelinden distribütör olarak kayıt yaptırmış ziyaretçilere ulaşabileceksiniz.
 • Size en uygun distribütörleri bulmak için tek yapmanız gereken katılımcı portalındaki profilinizi buna göre doldurmak.
 • Business Connect Programı üzerinden her nerede olursanız olun potansiyel distribütörler ile görüşmelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Distribütör olarak kayıt yaptırmış ziyaretçileri inceleyebilir ve sizin için en uygun olanlara toplantı isteği gönderebilirsiniz.
 • Firmanızla ilgilenen distribütör adayları da size toplantı isteği gönderebilecek.
 • Online etkinlik başlamadan önce toplantılarınızı ayarlayabileceksiniz.
 • Firmanız ile ilgili tanıtıcı içerikleri sunabilecek ve potansiyel distribütör adaylarınızı bu online platform üzerinden bilgilendirebileceksiniz.

Hastane içinde kullanılan her türlü ekipman, donanım ve sistemler, tek kullanımlık hijyen malzemeleri, medikal sarf malzemeleri ve kişisel koruyucu ürünler, elektro medikal ekipmanlar ve medikal laboratuvar teknolojileri, reçetesiz satılan gıda takviyeleri, dermo-kozmetik ürünler ve anne-çocuk ürünler gruplarında hem distribütör ağını genişletmek isteyen katılımcı firmalar hem de hastane ve tıp merkezileri tedarikçileri en doğru iş bağlantılarını bu online platformda buluyor.

20 Mart – 3 Nisan 2023
ONLINE İŞ BAĞLANTILARI

Kuracağınız iş bağlantıları artık sadece fuar günleriyle sınırlı değil. Fuardan sonra 20 Mart – 3 Nisan 2023 tarihleri arasında da potansiyel müşterilerinizle ve iş ortaklarınızla iletişiminizi sürdürebilir ve bu süre zarfında yeni müşterilere de Business Connect Programı üzerinden ulaşabilirsiniz.