2021’in Tek Uluslararası Mobilya Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

Dünyanın en büyük, Türkiye’nin ise tek uluslararası mobilya fuarı olan CNR Mobilya – 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, yeni normale dönüş kriterleri kapsamında bir dizi önlem ile kapılarını açıyor. 3 – 8 Ağustos 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarı, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri ziyaret edecek.

Bu yıl aralarında Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Afrika, Amerika, İtalya ve Rusya’nın yer aldığı 135 ülkeden 500’ün üzerinde firma, 1600 üzerinde marka ve 150 bini aşkın satın almacıya ev sahipliği yapacak olan CNR Mobilya Fuarı; Rusya, Özbekistan, Malezya, Mısır, Kuveyt, Sırbistan, Bulgaristan ve Moldova’dan ülke milli katılımlarına da sahne olacak.

100’lerce firma ile dünyanın en güçlü satın almacılarını tek çatı altında buluşturacak olan fuarın, sektör ticaretine 2 milyar dolarlık katkı sağlaması bekleniyor.

Fuar, bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek özel bölümleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Ticaretin en üst seviyeye taşınacağı fuarda Aydınlatma Özel Bölümü ve Döşemelik Kumaş Özel Bölümü’nde sektöre dair yenilikçi çözümler yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin beğenisine sunulacak.

Fuar kapsamında ayrıca dünyaca ünlü tasarımcıların, iç mimarların, akademisyenlerin, marka müdürlerinin ve influencerların katılımı ile “Ceviz Ağacı Söyleşileri” düzenlenecek.

Küresel mobilya sektörünün merakla beklediği CNR Mobilya Fuarı, ihracatını arttırmak, mevcut pazarlardaki payını genişletmek ve pazar çeşitliliği sağlamak isteyen sektör profesyonelleri için önemli fırsatlar sunuyor.