33 Yıllık Gelenek Devam Ediyor, Woodtech ve Intermob Fuarları 10 Ekim’de Kapılarını Açıyor

Reed Tüyap tarafından eşzamanlı olarak düzenlenen 33. WoodTech – Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 23. İntermob –Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, 10 Ekim 2020 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve Mobilya Aksesuar Sanayiciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle düzenlenenahşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya geldiği WoodTech ve İntermob fuarları, her sene olduğu gibi planlandığı tarihlerde sektörün tüm paydaşlarını eksiksiz buluşturuyor olacak. 

Ajandanıza Not Alın: 10.10.2020

Sektöre yeni pazarlar sunmak için pazarlama ağını genişleten WoodTech ve Intermob Fuarları, 10-14 Ekim, 2020 tarihlerinde önemli iş bağlantılarına ev sahipliği yapmaya ve yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazar paylarını arttırmak isteyenler için etkin bir ticaret platformu olmaya devam edecek.

Detaylı bilgi için www.woodtechistanbul.comwww.intermobistanbul.com– www.promattfair.com websitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.