AGT EN YENİ KOLEKSİYONLARI İLE ALMANYA DOMOTEX FUARINDA!

Mobilya ve dekorasyon sektörüne yön veren AGT, Dünya’nın en büyük zemin fuarı Domotex’de yer alacak. 12-15 Ocak tarihlerinde Almanya’nın HannoverKentinde gerçekleştirilecek fuarda, AGT’nin en yeni parke koleksiyonları ve teknolojik çözümleri ses getirecek. 

Ahşap zemin kaplama, mobilya ve dekorasyon ürün gruplarıyla sektöre öncülük eden AGT, Almanya’daki Domotex Fuarında yer alarak en son zemin trendlerini ve teknolojik çözümlerini uluslararası katılımcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. AGT, ahşabı teknolojiyle bir araya getiren çözümlerini, 72 saat suya dayanıklıve antistatiközelliğe sahip en yeni parke koleksiyonlarını DOMOTEX katılımcılarının beğenisine sunacak.

 

72 SAAT SUYA DAYANIKLI PARKE

2023’ün yeniliklere imza atan koleksiyonlarına sahip AGT, suya ve neme dayanıklı parke serisi Mood ile laminat parkeye yeni bir soluk getirdi. NALFA (North American Laminate Flooring Association) tarafından yapılan Laminat Yüzey Şişme Testi sonucu 72 Saat suya dayanıklılıksertifikası alan Mood Koleksiyonu, fuara damgasını vuruyor. Mood Koleksiyonu’nda yer alan mermer, taş, ahşap desenli ve geniş ebatlı parkeler, seramik malzemenin yerini alarak ahşabın sıcaklığını mekanla buluşturuyor.

ANTİSTATİK PARKE İLE RAHATLIĞI HİSSEDİN

Şehrin karmaşasından kurtulmanın hayalini kuranlar için tasarlanan AGT Yoga Parke Koleksiyonu, derin bir nefes alıp, rahatlığı ve dinginliği keşfetmenizi sağlıyor. Alman EPH Laboratuvarı tarafından Antistatiközelliği belgelenen koleksiyon, siz zeminde rahatlarken günün yorgunluğunu üzerinizden alıyor. Koleksiyonun Yoga terimlerinden gelen dekorları Asana,  Nidra, Noda, Yin, Namaste, Mantra, Karma, Prana’nın dengeleyici tonları, mekana modern bir görünüm katıyor. 

KONTRAST RENKLERİN GÜÇLÜ ETKİSİ 

AGT’nin öncülerinden olduğu, doğal parke hissi veren Register Emboss yüzey teknolojisine sahip en yeni koleksiyonlarından biri olan Marco Polo Koleksiyonu, fuarda dikkatleri üzerine çekecek. Kontrast renk geçişlerine sahip desenleri ile mekanda etkileyici bir zemin kaplama seçimi olarak sektör profesyonellerinin ve son kullanıcının beğenisine sunuluyor. Ünlü kâşif Marco Polo’nun adından esinlenen koleksiyonun dekorları ise Avrupalı kâşiflerin keşfettiği adalar olan Kanada, Florida, Panama, Azor, Samoa, Labrador, Colarado ve Kaledonya’dan isimlerini alıyor.

Tüm AGT parkeleri insan sağlığına duyarlı E0 değerinde üretiliyor ve Blue Angel mührüyle tüketiciye sunuluyor. AC5 özelliğiyle konut haricinde yoğun kullanım alanlarında da tercih edilen AGT laminat parkeleri, doku ve renk seçenekleri bakımından rakiplerinden ayrışan, 25 yıl garantili, suya dayanıklı, antistatik özelliğe sahip parke koleksiyonlarıyla DOMOTEX’de olacak.

 

DOMOTEX FUARI’NDA BULUNMAKTAN MEMNUNUZ

Avrupa’nın en büyük zemin kaplama fuarlarından biri olan DOMOTEX’te global bir oyuncu olarak yer alan AGT İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya, tüm dünyadan lider üreticiler ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, AGT’nin öncü ve yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacaklarını ifade etti. Sayın Çetinkaya fuar için şunları söyledi:

“Tüm Dünya’da zemin kaplamaları alanında büyük önem taşıyan DOMOTEX Fuarı’na Türkiye’nin yıldız oyuncularından biri olarak katılıyoruz. Ahşabı tutku ve teknoloji ile şekillendiren, hayata değer katan bir dünya markası olarak Tüm Dünya’dan ziyaretçilerimizle yeniliklerimizi paylaşıyoruz. AGT olarak sürekli gelişen ve değişen dünya pazarına uyum sağlamak için inovasyona çok önem veriyoruz. Bu yenilikleri paylaşmanın, hem de uluslararası iletişimi kuvvetlendirmenin yolu da fuarlardan geçiyor. Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan DOMOTEX Fuarı’nda bulunmaktan çok memnunuz.”