AGT Parke ile Şimdi Yenilenme Zamanı

Ahşap Bazlı Levha Sektörü’nde Türkiye’nin önde gelen markası AGT, ünlü tasarımcı Defne Koz imzasını taşıyan Türkiye’nin ilk özel tasarım laminat parke serisi AGT Design By Defne Koz, ilhamını doğadan alan Effect Serisi ile yaşam alanlarında tasarım ve yenilik isteyenlere eşsiz dokunuşlar sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen ahşap bazlı panel ve laminat parke markası AGT, kurulduğu günden bu yana dünyanın dört bir yanında milyonlarca insanın yaşam alanlarına renk, kalite ve estetik katıyor. Hijyenik ve benzersiz dokuları, zengin renk ve desen içeren koleksiyonuyla fark yaratan AGT’nin parke koleksiyonları üstün sızdırmazlık, ısıya ve aşınmaya dayanıklılık, leke tutmama, kolay temizlenme gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. “Yenilik isteyene” mottosuyla ahşap zeminlere eşsiz bir dokunuş yapan AGT, ünlü tasarımcı Defne Koz imzasını taşıyan Türkiye’nin ilk özel tasarım laminat parke serisi AGT Design By Defne Koz markasıyla sunuyor.

Parke dünyasına yepyeni bir vizyon katan AGT Design By Defne Koz serisi, ahşabın yapısında bulunan doğal damarlarını ve organik desenleri geometrik çizgilerle harmanlayan Spark ve Bliss adlı iki farklı üründen oluşuyor. Işığın yansımasıyla değişen ipeğin dokusuna benzerliğiyle dikkat çeken Bliss, zengin bir zemin kaplamasıyla dingin ve huzurlu bir atmosfer yaratmak isteyenlere hitap ediyor. 10 mm kalınlığı ve NTR sac özelliği sayesinde uzun yıllar güzelliğini koruyor. Spark ise mozaik şekilde düzenlenmiş tasarımıyla etkileyici ve güçlü bir zemin yaratıyor. 12 mm kalınlığa ve Register emboss sac özelliğine sahip Spark, özellikle geniş odalar ya da otel lobisi gibi büyük alanlar için mükemmel bir tercih oluşturuyor. Bliss’in bitter, brown, cream ve grey; Spark’ın ise brown, cream, cafe ve grey olmak üzere dört renk seçeneğini bulunuyor.

Özgün tasarımlarıyla zemin kaplamasında modaya yön veren AGT Parke, bir diğer yeni serisi Effect ile doğayı yaşam alanlarına taşıyor. Gerçek ağaç hissi veren desenleriyle birebir eşleşen senkronize yüzey dokusuyla da dikkat çeken Effect, ilhamını yine doğadan, adını ise Alp, Pamir, Ural, Fuji, Tibet, Altay, Everest, Toros gibi dünyanın farklı zirvelerinden alarak benzersiz renkleriyle naturelliğe bir kez daha vurgu yapıyor. Effect’in dayanıklılığı, ses ve ısı yalıtımı artırılmış özelliklere sahip 8 mm, 10 mm Effect Exclusive ve 12 mm Effect Premium olmak üzere üç farklı seçeneği bulunuyor.