AGT STANDINA TASARIM ÖDÜLÜ

Ahşabı tutku ve teknoloji ile geliştirerek dekorasyon ve mobilya sektörüne hizmet eden AGT, Temmuz ayında Las Vegas, Nevada’da gerçekleşen AWFS 2023 Fuarı’nda inovatif ürünlerini sergilediği stand ile Kuzey Amerika İnşaat Malzemeleri Birliği tarafından verilen Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.

Ahşap bazlı mobilya ve dekorasyon grubu ürünleriyle sektörüne öncülük eden AGT, Las Vegas Konferans Salonu’ndan gerçekleşen AWFS 2023’te tasarım ödüllü standında ziyaretçileri ile buluştu. Parke, panel, mobilya profilleri, duvar profilleri ve patentli AGT Compact Lam ürünlerini uluslararası katılımcılarla buluşturan AGT, dört gün süren fuarda, yaşam alanlarında şık tasarımlara imza atmak isteyenler için ürettikleri modelleri ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Fuar boyunca benzersiz alanlar yaratmak için tasarlanmış panel ve duvar profillerinin geniş kombin seçenekleri ile dekorasyon alanında kullanılabileceği ziyaretçiler ile paylaşıldı. Yoğun ilgi gören stantta parmak izi bırakmayan ve yüksek çizilme direncine sahip 3P Panel, suya dirençli parke koleksiyonu dikkat çekti.

Kuzey Amerika İnşaat Malzemeleri Birliği’nden AGT Standı’na Ödül 

Doğal ahşaptan üretilen, ileri teknoloji ile üstün özellikler sunan ürünlerin sergilendiği modern, minimal çizgilerle oluşturan stant, tasarım ödülüne layık görüldü. Ziyaretçilerin yoğun ilgisini kazanan stantta, ‘Sıfır Emisyon’ değerini gösteren ‘E0’ özelliği sayesinde nefes aldıran mekânlara olanak sağlayan 24 saat suya dirençli tüm parke koleksiyonları; antibakteriyel özelliğe sahip 3P, Supramat, AGT Compact Lam; zengin desen ve renk seçenekleriyle mekanlara ve mobilyalara yaratıcılığı taşıyan AGT duvar profilleri ve AGT mobilya profilleri  sergilendi.

 

AGT Hakkında

1984 yılında kurulan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak, modern üretim tesislerinde üretim yapmaktadır. MDF, MDF-lam, panel, profil, parke üretimi ile pek çok farklı sektöre malzeme üreten AGT; inovasyondan faydalandığı için sektörünün yenilikçi ve tasarım odaklı markası olmuştur. Hizmet verdiği mobilya, dekorasyon, inşaat gibi sektörlerin üst segment, kaliteli malzeme üreticisi olan AGT,  5 kıtada binden fazla satış noktasına gerçekleştirdiği ihracatı ile de ülkemiz ekonomisine değer katmaktadır. Değerleriyle paydaşlarının mutluluk ve bağlılığını sağlayan AGT, topluma ve çevreye duyarlı, sektöre yön vererek büyüyen öncü marka olma misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir.AGT aynı zamanda ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve ISO 14064 Karbon Ayak İzi denetimlerine sahiptir.