AHC MAKİNE OTOMOTİV İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

AHC Makine sektörel tecrübelerini Türkiye’nin gelisen makine sanayi alanında söz sahibi olmak isteyen bir tecrübe’ye sahibiz. Ana faliyet konusu agaç isleme makineleri üretimidir. Sektörün degisen ihtiyaçlarını karsılayabilmek amacıyla sürekli olarak AR-GE yatırımlarını arttıran, kurumsal alt yapısını kuvvetlendiren firmamız kaliteli ve yenilikçi makineleri ile sektördeki söz sahibi firmalardan birisi olmustur.

Vizyonumuz

AHC Makine türkiyenin makine sanayisinin geleceginde lider firmalardan birisi olmayı hedeflemektedir. Ülkemiz için ürettigimiz katma deger ile insanımızın sosyal kültürel zenginliginin arttırılmasında önemli katkısı olan yegane kuruluslardan biri olmak nihayi ve sürekli gayemizdir.

Misyonumuz

Çevreye saygılı ve toplam kaliteyi esas alan kurumsal yapımız ile sektörün talep ettigi akıllı ve kullanıcı dostu makine çözümlerini sunmaktayız. Bu misyonumuzun geregi olarak sürekli sektör taraması yapmak, yerel ve global ihtiyaçları belirlemek, iyi egitim almıs yetenekli kisilerden olusan kadromuzu büyütmek ve de bizleri gelecege tasıyacak bilgi birikimimizi arttırmak.

Adres: Minareli Çavuş Mah. Milas Sok. No:10/1 Nilüfer / BURSA
Telefon: 0224 242 0069
E-Posta: [email protected]

www.ahcmakine.com