AHŞAP ZEMİNLERDE GÖZ ALICI PARLAKLIK

Saruhan Kimya tarafından geliştirilen Fakir Parkett ahşap yüzey temizleyici, derinlemesine temizlik sağlarken, ahşap zeminlere pırıl pırıl bir görünüm kazandırıyor.

Ahşap yüzeylerde düzenli temizlik ve bakım, ahşabın ömrünü uzatıyor. Hassas bir yapıya sahip olan ahşap yüzeyler, derinlemesine temizlenmediğinde ise gerek ev hijyeni, gerekse de dekoratif açıdan kötü bir görünüme sahip oluyor. Bu yüzden ahşap yüzeyleri temizlerken hem etkili temizlik, hem de koruyucu etki sağlayan doğru ürünleri tercih etmek gerekiyor.

Fakir Parkett ahşap temizleyici, Arap sabunu bazlı etkili formülü ile tüm ahşap yüzeylerin temizliği ve günlük bakımında güvenle kullanılabiliyor. Fakir Parkett, yüzeyde tozların birikmesini engelleyip, daha uzun ömürlü bir temizlik sağlıyor. Ilık suya ilave edilerek kullanılan Fakir Parkett ahşap temizleyici, sünger veya bez ile yüzeye uygulanarak, parlak bir görünüm elde etme imkanı veriyor. Evlerin dekoratif şıklığını tamamlayan ve tüm ahşap zeminlerde kullanılabilen ürün, durulama, kurulama gibi işlemler gerektirmiyor.

Doğanın sürdürülebilirliği dikkate alınarak üretilen Fakir Parkett’in içerdiği aktif maddeler, biyolojik olarak kolay parçalanabilir özelliğe sahip ve ürünün ambalajında kullanılan plastik kolay dönüştürülebilir.