Alfemo 1 Haftada 3 Yeni Mağaza ile Hız Kesmiyor

Tarzını yurt içi ve yurt dışında hızla yaymaya devam eden Alfemo, 1 haftada 3 yeni mağaza daha açtı.

 

1 hafta içinde Fethiye, Finike ve Bingöl’de 3 yeni mağaza açan marka, tarzını Türkiye’nin her köşesine yaymaya devam ediyor. Görkemli törenlerle yapılan mağaza açılışlarına başta Alfemo Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler olmak üzere; firmanın üst düzey yöneticileri ve kentlerin ileri gelenleri katıldı.

 

Açılışlar bölge halkları tarafından da yoğun ilgiyle karşılandı. Ahmet Dinler konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘2018 yılının başından bu yana markamız gerek mağazalaşma gerekse ciro bazında çok ciddi büyüme gerçekleştirdi. Yatırımcılardan çok fazla talep alıyor ve kriterlerimize uygun talepleri hızla değerlendirerek kilit noktalarda mağaza sayımızı artırıyoruz. Halen yurt içi ve yurt dışında toplam 150’ye yakın mağazamızda Alfemo markası kalite güvencesine sahip ürünlerimizi çeşitli avantajlarla tüketiciye sunuyoruz.” dedi.

 

2018’in başından bu yana 20 yeni mağaza açan Alfemo, yılsonuna dek 15 yeni mağaza daha açmayı hedefliyor.

 

Siz de, en yakın Alfemo mağazasına giderek tarzınızı yansıtacak koleksiyonlara yakından bakabilir; ayrıca ilk ürüne %25, ikince üründe net %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.