Alya Bahçe’ projesinde örnek villa hazır

İnşaat sektörünün güvenilir markası BOSS4 Gayrimenkul’ün, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği ‘Alya Bahçe’ projesinde örnekvilla hazır. ‘Alya Bahçe’, toplam 177 adet ikiz, üçüz ve dördüz villalardan oluşuyor.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve yenilikçi markalarından BOSS4 Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği ‘Alya Bahçe’ projesinde örnek villa dairelerini tamamlandı.

İnşaat süreci hızla devam eden yaklaşık 56 bin 500 m2 alanda177 adet ikiz, üçüz ve dördüz villalardan oluşan ‘Alya Bahçe’ projesinde örnek villa tamamlandı. Şehir merkezinden uzaklaşmak istemeyen ve tüm ihtiyaçları için şehrin olanaklarına yakın noktalarda yaşamak isteyen yerli yabancı tüm yatırımcılar için planlanan ‘Alya Bahçe’ projesininen önemli özelliği her bağımsız bölümün özel bahçelere sahip olması.

Hazırlanan örnek villa daireleriyle projenin özelliklerinin daha net şekilde ortaya çıktığını söyleyen BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, ‘Alya Bahçe’ projesi ile ilgili bilgi verdi. Akkuş “Villalarımız 3+1’lerde 213 m2’den başlıyor, 6+1’lerde 300 m2’ye kadar çıkıyor. Metrekare fiyatları 45 bin TL’den başlayan projemizde villa fiyatları ise büyüklüklerine göre 10 milyon TL ila 21 milyon TL arasında değişiyor. Projemizle bahçeli, özgür ve ferah yaşam alanları sunuyoruz. Sıralı villa konseptinde tasarladığımız projemizde her villanın özel iki araçlık otoparkı bulunuyor” dedi.

Yüzde 100 kazandıran projeler

BOSS4 Gayrimenkul’ün özelliklerinin başında; projelerini zamanında teslim etmesi olduğunu belirten Akkuş, yüksek katma değerli ve yatırımcısına daima kazandıran projeler ürettiklerini hatırlattı. Akkuş “Önce insan diyor ve projelerimizi bu vizyon üzerine kurguluyoruz. Bu yola yatırımcılarımıza güvenli bir yaşam, huzurlu bir çevre, konforlu bir yuva ve maksimum kazanç sağlamak hedefiyle çıktık. Ödeme koşullarımızı da mümkün olan en uygun şartlarla oluşturuyoruz. ‘Alya Bahçe’ projemizin ödeme koşullarını ise yüzde 35 peşin kalanı 24 ay vade, banka kredisi ve cazip peşin indirimleri olacak şeklinde oluşturduk. Projemizi 30 Kasım 2024’te teslim etmeyi planlıyoruz ancak tüm projelerimizde olduğu gibi hızlı üretim ve erken teslim geleneğimize uygun olarak bu tarihi daha da öne çekebiliriz” diye konuştu.

Konumu ve ulaşımıyla da dikkat çeken bir proje olan ‘Alya Bahçeşehir’, Bahçeşehir 1. kısımda yer alıyor. Proje, birçok alışveriş merkezi, eğitim ve sağlık kurumlarına çok yakın mesafede olmasının yanı sıra Bahçeşehir’in cazibe merkezlerinden biri olan Gölet’e de 4,5 km mesafede yer alıyor. Proje, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde olmasıyla da ayrıca değer kazanıyor.

BOSS4 Gayrimenkul hakkında:

BOSS4 Gayrimenkul; yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul ve Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren Lübnan’lı El Khatib Group’un güçlerini birleştirerek kurduğu bir şirkettir. BOSS4 Gayrimenkul’ün kurucu ortağı olan Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markası adı altında konut projeleri üreterek sektörde yer aldı. Şirketin diğer ortağı olan Lübnan’lı El Khatib Group ise 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştirerek büyük yatırım portföyleri oluşturmuştur. Her iki şirket, edindikleri köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında kurdukları BOSS4 Gayrimenkul ortaklığı ile güçlerini birleştirmiştir. Akkuş Gayrimenkul, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. BOSS4 Gayrimenkul kurulduğu günden bu yana beş yılda Alya markasıyla toplam 8 projeyi, 631 adet konutu ve 38 ticari gayrimenkulün inşaatını tamamlayarak zamanında teslim etmiş bulunuyor. Son olarak Bahçeşehir’de Alya Bahçe ve Beylikdüzü’nde Alya Dream projelerine başlayan BOSS4 Gayrimenkul, halihazırda 5 projede 650 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanın inşaatı sürecine devam ediyor. Öte yandan; şehir merkezine yakın lokasyonlarda proje ve arsa geliştirme faaliyetleri devam eden şirketin, 450 konuttan oluşacak Zeytinburnu projesinde de çalışmalar hızla sürüyor. Bugüne kadar toplam binden fazla aileyi ev sahibi yapan BOSS4 Gayrimenkul, yatırımcılarını kısa ve uzun vadede Alya markalı ve yüksek katma değerli projelerle buluşturmayı hedefliyor.