APEL, multifonksiyonel ve pratik ambalajlı ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor

Türk kimya sektörünün öncü şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., “Hayatın her anında BETA Kimya yanınızda” mottosuyla lansmanını gerçekleştirdiği ve 7’den 70’e herkesin kolayca kullanabildiği pratik ambalajlı ürün ailesini genişletmeye devam ediyor.

‘Kendin yap’ kategorisindeki son kullanıcılara yönelik multifonksiyonel ürünleriyle, evlerden otomobillere kadar mini tamirat ve tadilat işlemlerini hobiye dönüştüren APEL, derz dolgusundan sıvı contaya kadar uzanan yeni silikon ve dolgular ailesi ile herkese kendi işinin ustası olma fırsatı veriyor.

Apel Derz Dolgusu ile karo, fayans ve seramiklere güçlü dokunuş

Banyo, mutfak, balkon, teras, antre veya havuz gibi alanlarda kullanılan tüm seramik, karo, fayans, doğal taş ve mermerlerin arasındaki derz boşlukları için özel olarak geliştirilen Apel Derz Dolgusu, su bazlı akrilik kopolimer yapısı ile esneklik ve çatlamaya karşı yüksek dayanımı bir arada sunuyor.

Uygulama sonrası çatlama yapmayan, suya karşı dayanımı yüksek, iç ve dış mekanlarda kullanıma hazır formuyla öne çıkan Apel Derz Dolgusu, boyanabilir yapısıyla da istenilen renk ile buluşabiliyor. Islak ve nemli alanlarda küf ve mantar oluşumuna karşı dirençli olan ve kararma yapmayan Apel Derz Dolgusu, çatlamış derzlerin yenilenmesinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Apel Derz Dolgusu, 350 gramlık akıllı tüp ambalajıyla sunuluyor.

 

Yapıştırma ve izolasyonda yüksek ısı dayanımı için yeni Apel Sıvı Conta  

Yüksek ısı dayanımı istenen yapıştırma, izolasyon, contalama ve tamirat işleri için geliştirilen en yüksek performansa sahip ve üst kaliteli bir silikon olan yeni Apel Sıvı Conta, yapılarda yüksek sıcaklıklara maruz kalabilecek tüm boşluklu alanlar için esnek, güçlü ve dayanıklı bir dolgu oluşturuyor.

Sürekli sıcaklığa maruz kaldığında 250°C’ye, anlık maruz kalmalarda ise 300°C’ye kadar dayanıklılık gösteren Apel Sıvı Conta, uygulama sonrasında hızla kürleşmesinin ardından  esnek bir silikon contaya dönüşüyor. 50 gramlık pratik ambalaja sahip ve siyah renkli Apel Sıvı Conta, yüksek mukavet ile fiziksel zorlanmalara karşı dayanıklılığını koruyor ve hacim kaybına uğramayarak çatlamaların önüne geçiyor.

 

Apel Tamir Dolgusu ile çatlak, delik ve pürüzlü yüzeylere son

Apel Tamir Dolgusu, iç ve dış mekan uygulamaları için elverişli, kullanıma hazır, akrilik esaslı ve tek komponentli yapısıyla, çatlak tamirinden delik kapatmaya ya da pürüzlü yüzeyleri düzeltmek için kullanılabiliyor.Duvar ve yüzeylerdeki çatlak, delik ve pürüzlü yüzeyleri doldurmak ve tüm görsel bozuklukları gidermek için özel formül ile geliştirilen Apel Tamir Dolgusu, esnek yapısı sayesinde çatlamalara karşı koyuyor. Suya dirençli ve boyanabilir formdaki Apel Tamir Dolgusu, çok amaçlı kullanımıyla ekonomik ve akılcı çözümler sunuyor.

Yapı market ve e-ticaret sitelerinde satışa sunulan yeni nesil pratik ambalajlı ürünlerle büyük beğeni toplayan BETA Kimya A.Ş., jenerik markası Apel’in silikon ve dolgu grubuna eklenen yeni akrilik mastik ve genel amaçlı şeffaf silikon ürünleriyle de fark yaratıyor.