Aquamarine Mutfak Modeli Tasarımda Ufuk Çizginiz Olacak

Bodrum’un engin denizinden ilham alınarak tasarlanan tekne modelli Aquamarine, Bodrum Mutfak Mobilya’nın özgün ve yaratıcı tasarımları arasında yerini alıyor. İster bahçe ister mekan içinde ister havuz başında bir mutfaktan daha fazlasını sunan Aquamarine mutfak, patentli tekne tasarımıyla hayallerin sınırlarını zorluyor. Pişirme bölümünden yemek bölümüne hızlı servis imkânı ile misafirleriniz ile kesintisiz bir sohbet ortamı sunan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Aquamarine modeli, özel işçilikle işlenmiş her detayı göz dolduruyor. Kişiye özel tasarımıyla her zevk ve tarzı mutfak tasarımına yansıtan Bodrum Mutfak Mobilya, Aquamarine modeli ile mutfağınıza deniz esintilerini getiriyor. Masif teak detaylar, ses sistemi, özel aydınlatması, ahşap aksesuarlar, özel tasarım kesme tahtası, şarap rafı ve pişirme ünitesi bulunan Aquamarine modelde, her detay el emeği tasarım harikasına dönüşüyor.

Özgün tasarımlarıyla bir mutfaktan daha fazlasını sunan Bodrum Mutfak Mobilya, Aquamarine modeli ile büyük beğeni topluyor.

Bodrum’un engin denizinden ilham alınarak tasarlanan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Aquamarine modeli, mavi-beyaz renklerinin muhteşem uyumunu mutfaklara taşıyor. Bahçenizde, mekân içinde veya havuz başında bir mutfaktan daha fazlasını sunan Aquamarine mutfak modeli, özel müzik sistemi ile keyifli dakikalara eşlik ediyor. Pişirme unitesi ve servis unitesi ile hızlı servis imkânı sunan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Aquamarine mutfak modeli ile kullanıcılar lezzetli yemekler yaparken misafirleri ile paylaşım ve sohbet saatleri artırıyor. Teak ağacından tezgah, temperli kırılmaz eğimli özel kesim cam, spot aydınlatmalar, silyon fenerler, ada davlumbaz, akrilik döküm damlalık detaylı evye tasarımı ile el emeği işlenen her detay, yaşam alanınıza ayrı bir renk katıyor.