Arı Mobilya

Arı Mobilya, 1988 yılında Türkiye’nin bugün mobilya konusunda başkenti olma yolun da ilerleyen İnegöl’de kuruldu.

Arı Mobilya, amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark üretmek olarak belirledi. En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden güvenlik ve kalite sertifikalarına ve evlere aracısız servis hizmetlerine kadar sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi.

Oluşturduğu özgün oda atmosferlerini tüm dünyaya ulaştırmayı hedefleyen Arı Mobilya, ilk yıldan ürünlerini “her zaman en kaliteli” felsefesi ile üretti ve ülkemizdeki mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu.

Arı Mobilya’nın amacı; kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı mobilya ve koltuklarını güvenlik standartlarına göre tasarlamak ve yüksek teknolojiyle, AB kriterlerine uygun malzemeler kullanarak üretmek.

Arı Mobilya’nın tüm ürünleri, ARI Garantisi ve GS Kalite Belgesi’ne sahip.

Ülkemiz de ve tüm dünyada uluslararası bir firma olma yolunda hızla ilerleyen Arı Mobilya, bugün toplam 4.800 metrekare perakende satış mağazası ve 13.000 metrekare üretim alanına sahip. Satış sonrasında ürünleri kendi ekip ve araçları ile tüketicilerine ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı ile ulaşan Arı Mobilya, yüzbinlerce ailenin uzun soluklu misafiri oldu.

  • Mobilya Ağaç İşl. İhtisas San. Böl. Hamzabey Köyü Üstü 1. Cd. No: 1 / Z İnegöl / BURSA / TÜRKİYE
    Tel : 444 8096 
    Fax : 0224 713 31 32
  • [email protected]
  • [email protected]
  • www.arlife.com.tr