ARREDA MOBİLYA

Arreda mobilya, 2008 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak, yüksek tuttuğu hedefler doğrultusunda sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle, kendinden söz ettiren bir firmadır. 3250 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüksek teknolojiye sahip makine parkuru, modern tesisleriyle istihdam ettiği 50 personeliyle Arreda mobilya Sunduğu başarılı hizmet ve ürün kalitesiyle, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle oluşturduğu temeller üzerine, insan odaklı politikalar geliştirmektedir.

Bu politikaların sağladığı başta çalışan memnuniyeti ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Arreda Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge faaliyetlerini sürdürerek kendini yenilemektedir. İzlediği bu yolu, kalite politikası olarak belirleyen Arreda Mobilya bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir markadır. Yüksek kapasitesiyle kaliteli üretim yapan Arreda mobilya kazancını yatırıma dönüştürerek insan haklarına ve doğaya saygılı bir şekilde dünyadaki tüm müşterilerine ve ülkesine hizmet vermektedir. Üretimin tüm aşamaları, uzman mühendislerin kontrolünde titizlikle takip edilmektedir.

Arreda Mobilya genç ve dinamik kadrosu ile Türkiye de mobilya sektörüne yön veren firmaların içerisinde yer almaktadır.

Yeniceköy Mah. Akıncılar Cad. No:15 Yavuz Selim Bulvarı İnegöl/Bursa/TÜRKİYE

+(90) 224 714 24 55

www.arreda.com.tr