Avusturya’nın Yukarı Avusturya çapındaki lider şirketi FN Neuhofer

Aile şirketi FN Neuhofer, uluslararası kategoride”Avusturya’nın Yukarı Avusturya Çapındaki Lider Şirketi” ödülünü aldı. Bu ünlü ekonomi ödülü, dinamik bir şekilde büyüyen, merkezi Zell am Moos’da bulunan ve bundan böyle inşaat alanındaki vizyonunu tamamlayacak ve yeni binalara taşınacak olan uluslararası alanda başarı gösteren bu şirketin sergilediği angajmanın bir göstergesidir.

 

Uluslararası kategoride ödül – 1.lik, Zell am Moos merkezli Neuhofer Holz GmbH’ya verildi (v.I.): KSV1870 Şube Müdürü Petra Wögerbauer, girişimci Neuhofer ailesi Helga ve Franz Neuhofer ve Caroline Schön ve IV. Yukarı Avusturya Başkanı Axel Greiner. Günther Peroutka

30 Mart’ta Linz’deki Lentos Müzesi’nde düzenlenen törende Yukarı Avusturya çapında uluslararası kategorideki “Avusturya’nın Lider Şirketleri” birincilik kupası ve ödülü Franz Neuhofer’e verildi. Törene, şirketi bu özel ödüle layık görülmesi sebebiyle içtenlikte tebrik eden Vali Thomas Stelzer, Ticaret Odası Başkanı Doris Hummer ve Sanayiciler Derneği Başkanı Axel Greiner de katıldı.

 

Ülkenin bu önemli ekonomi yarışması üç ALC ortağı,

“Die Presse”, KSV1870 ve PricewaterhouseCoopers (PwC) tarafından düzenlenmektedir. Lider şirketi diğerlerinden ayıran özelliği, olguların kapsamlı olarak objektif ve şeffaf bir şekilde denetlendiği sürdürülebilir başarısıdır. Bu aynı zamanda sektörler arası adil bir rekabeti de mümkün kılmaktadır.

Değerlendirmede üç yıllık bir zaman zarfını kapsayan on iki temel performans göstergesi analiz edildi, hesapladı ve değerlendirildi.

“Avusturya’nın Lider Şirketi” ödülü bizi çok mutlu etti ve tüm çalışanlarımızın her gün müşterilerimiz ve ortaklarımız ile birlikte ortaya koydu çabaların sonucunda ortaya çıkan bu ortak başarının özel bir şekilde onurlandırılması bizi gururlandırdı. Bunların ötesinde bu ödül, Avusturya’nın değerli lokasyonlarında girmiş olduğumuz bu yol ve yapmış olduğumuz büyük yatırımlarla doğru yolda olduğumuzu vurguladı.” diyor Franz Neuhofer büyük bir sevinçle.