AYKA KAPI SAN.TİC.A.Ş.

Müşterilerimize layıkıyla hizmet verebilmek için sektöründe uzmanlaşmayı tercih eden firmamız 1993 yılında kurulmuştur. 1993-2001 yılları arasında çelik kapı üretimi yapmakla beraber Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin kuruluş yılı olan 2001 yılından itibaren iç oda kapısını portföyüne katmıştır. 2. Organize Sanayi Bölgesinde 25000 m2 alanda 1000 m2 teşhir alanı geriye kalan mamul ve yarı mamul üretimi olarak faaliyet göstermektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini gelişen ve yenilenen teknolojiyle birleştirmeyi bilen Ayka Kapı, kaliteli işçiliğinin yarattığı alternatif zenginliğe, maksimum güvenliği de eklemiştir.

Bünyesinde, kapsamlı eğitimden geçmiş, alanında uzman, sertifikalı ekiple çalışan Ayka Kapı kaliteye verdiği önemi ispatlamıştır.

Güvenliği, kaliteyi ve estetiği ayrılmaz bir bütün olarak görmeyi bilen ve bu anlayışı ürettiği mamullere en iyi şekilde yansıtan Ayka Kapı, bayilerden ve müşterilerden tam not almış ve bu unsurlar tercih edilme sebebi olmuştur.

TS 12655 Çelik kapı, TS 1905 Hazır Ahşap Kapı Marka Tescil Belgesi, Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi, acil çıkış kapıları için EN 1363-120 dk. yangına dayanım sertifikasında alan firmamız yurtiçi ve yurtdışı ve projelerde hizmetlerine devam etmektedir.

Projelere uygun zengin çeşidi ile ürettiği mamulleri ürün garantisiyle destekleyip tüketicinin hizmetine sunan firmamız, oluşturulan bayi ağı ile satış sonrası servis hizmetinde istenilen verimliliği sağlamış, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından aldığı garanti belgesi ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ile müşterisine verdiği bu güveni pekiştirmiştir.

Şu anda yurt içi ve yurt dışı bayi ağlarını güçlendiren ve her geçen gün bu ağa bir yenisini ekleyip, yurt dışında Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan Ayka Kapı, her yıl hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşamaktadır.

2. Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No: 6
Posta Kodu:44100
Malatya – Türkiye
444 0 932
[email protected]

www.aykakapi.com.tr