Azerbaycanlı kardeşlerimizi Türkiye’de ev sahibi olmaya davet ediyoruz

 Incity Investments & TA Project, portföyündeki binlerce gayrimenkulü, Azerbaycanlı yatırımcılara açtı. Türkiye’de sıfır ya da ikinci el konut sahibi olmak isteyen Azeriler için10 yıla varan vade ve uygun faiz oranlarıyla sunulan gayrimenkuller Azerbaycan’da düzenlenen özel bir lansmanla tanıtıldı.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir markalarından Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş’un kurucusu olduğu Incity Investments, TA Projects ortaklığıyla portföyündeki gayrimenkul projelerini Azerbaycan Bakü’de düzenlenen bir lansman toplantısıyla tanıttı.

Incity Investments & TA Projects iş birliğiyle düzenlenen organizasyonda Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Azeri vatandaşlarına özel sunumlar gerçekleştirildi. Türkiye’nin çeşitli illerinden sıfır ve ikinci el olmak üzere binlerce gayrimenkulün tanıtıldığı organizasyonda 10 yıl vadeli özel mortgage kredisi ve ödeme koşulları da anlatıldı.

Türkiye’de güvenli ve konforlu yaşamın bir parçası olmak isteyen Azerbaycanlı yatırımcılara çağrıda bulunan Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Incity Investments & TA Projects Kurucu Ortağı Abdülkadir Akkuş, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

10 yıl vadeli mortgage kredisi

Abdülkadir Akkuş “Nitelikli konut üreticilerinin projelerinden oluşturduğumuz binlerce gayrimenkulden oluşan portföyümüzü Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen Azeri dostlarımıza açmış bulunuyoruz. Türkiye’nin istedikleri bölgesinden ev sahibi olabilme imkanı sağlayan şirketimiz, mümkün olan en uygun finansman şartlarını ve avantajlarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin önemli yatırım bankalarından Pasha Bank Türkiye ile de iş birliğine gitmiş bulunuyor. Ülkemizin en güzide şehirlerindeki nitelikli konut projelerini tanıtmak ve dostluk köprümüzü daha da pekiştirmek istiyoruz. Bu çerçevede 10 yıla varan vadelerde, uygun faiz oranları ile Türkiye’de konut sahibi olmak isteyen tüm Azerbaycanlı kardeşlerimizi Türkiye’ye davet ediyoruz” diye konuştu.

Türkiye’nin inşaat alanındaki gücünün yabancı yatırımcıların da Türkiye’ye güvenle bakmasına neden olduğunu kaydeden Abdülkadir Akkuş, Türkiye’nin, Türk Cumhuriyetleri’ndeki yatırımcılar için pek çok avantajı da beraberinde getirdiğini söyledi. Akkuş “Ülkemiz kültürel, sosyal benzerlik, dini uyum, güvenli, konforlu bir yaşam fırsatı, iklim, uygun tatil seçenekleri, samimiyet ve kazandıran yatırım alternatifleri nedeniyle Türk Cumhuriyetleri’ndeki yatırımcıların tercihi oluyor” dedi.

 BOSS4 İnşaat hakkında:

BOSS4 İnşaat; yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul ve Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren Lübnanlı El Khatib Group’un güçlerini birleştirerek kurduğu bir şirkettir. BOSS4 İnşaat’ın kurucu ortağı olan Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markası adı altında konut projeleri üreterek sektörde yer aldı. Şirketin diğer ortağı olan Lübnanlı El Khatib Group ise 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştirerek büyük yatırım portföyleri oluşturmuştur. Her iki şirket, edindikleri köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında kurdukları BOSS4 İnşaat ortaklığı ile güçlerini birleştirmiştir. Akkuş Gayrimenkul, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. BOSS4 İnşaat, kurulduğu günden bu yana beş yılda Alya markasıyla toplam 8 projeyi, 631 adet konutu ve 38 ticari gayrimenkulün inşaatını tamamlayarak zamanında teslim etmiş bulunuyor. Son olarak Bahçeşehir’de ‘Alya Bahçe’ Beylikdüzü’nde ‘Alya Dream’ ve Zeytinburnu’nda ‘Alya Konutları Merkezefendi’ projelerine başlayan BOSS4 İnşaat, hali hazırda toplam altı projede bin 75 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanın inşaatı sürecine devam ediyor. Öte yandan; şehir merkezine yakın lokasyonlarda proje ve arsa geliştirme faaliyetleri devam eden şirket, bugüne kadar toplam binden fazla aileyi ev sahibi yapmış bulunuyor. BOSS4 İnşaat, yatırımcılarını kısa ve uzun vadede Alya markalı ve yüksek katma değerli projelerle buluşturmayı hedefliyor.