Bi’Boya’dan soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak dekorasyon önerileri

Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve ihtiyaçlara göre geliştiren Bi’Boya, çevre dostu iç cephe boyası ‘Isıtutan Comfort’ ile soğuk kış aylarında sıcak ve konforlu mekanlar yaratırken, renkseçenekleri ve dekorasyon önerileriyle deiçinizi ısıtıyor.

Bi’Boya,duvar yüzeyinde ısı kaybını ve terlemeyi önlemeye yardımcı iç cephe boyası IsıtutanComfort ile evinize sağlıklı ve estetik seçenekler getiriyor.

Kış mevsimi kendini yavaş yavaş hissettirmeye başlıyor.Yalnızca giysilerinizideğil, yaşam alanlarınızıda kış aylarının daha rahat ve hoş geçmesi için değiştirebilirsiniz. Her yılın trendleri ve dekorasyon fikirleri farklı olduğundan Bi’Boya,bu yıl da en popüler kış temalı dekorasyon fikirlerinive “Isıtutan Comfort” serisinin içinizi ısıtacakrenklerinisizin için seçti.

İsterseniz siz de biboya.com.tr web sitesini ziyaret ederek duvarlarınıza yakışacağını düşündüğünüz ücretsiz renk kartını sipariş edip renk seçimini görerek de seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca, boya alışverişinde taksit seçenekleri sunan Bi’Boya’dansatınaldığınız renkten vazgeçtiyseniz veya açılmamış boya kutunuz kalırsa hemen ücretsiz iade edebilirsiniz.

Tasarrruf sağlayan“Isıtutan Comfort” serisi

İçeriğindeki özel yapısı sayesinde diğer iç cephe boya seçeneklerine kıyasla dört kat daha fazla yoğuşmayıengelleme özelliğine sahip ‘Isıtutan Comfort’, mikro cam kürecikler sayesinde tıpkı çift camda olduğu gibi izolasyon etkisi sağlayarak duvar yüzeyinde ısı kaybını azaltıyor.Su ile seyreltildiği için kokmayan, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen ‘Isıtutan Comfort’, ayrıca düşük ısı iletkenliği ile duvar yüzeyindeki ısı transferini azaltarak nemlenmeyi engellemeye yardımcı oluyor. Ürün, su buharının duvar yüzeyinde yoğuşmasını önleyerek rutubetin olumsuz etkilerine direnç gösterirken, içeride oluşan nemi dışarıatma kabiliyetiyle binaların nefes almasını sağlıyor.

Odanın dekorasyonu içinizi ısıtsın

Kış aylarında doğru aksesuar, doğru renkler ve doğru aydınlatmalar kullanarak evinizde sıcacık bir atmosfer yaratmanızmümkün. Siz de Bi’Boya’nın dekorasyon önerileriyle odalarınızıdaha aydınlık ve daha sıcak bir hale getirebilirsiniz.

Kar yağışları, fırtınalar ve yağmurların yarattığı bu kasvetli kış havası, insanın yalnızca bedenini değil içini de üşütüyor. Kış aylarının kasvetinden kurtulmak veevinizidaha sıcak bir mekan haline getirmek için dekorasyonunu değiştirmelisiniz. Kış dekorasyonu ürünlerinin renklerini, evinin gün ışığıyla aydınlanma ölçütüne uygun olarak seçmenizde büyük fayda var. Hali hazırda gün ışığı almayan bir odada koyu tonlarda kış dekorasyonu kullanırsanız, kış bütün kasvetiyle bu odanın üzerine çöker. Bu sebepten açık renkleri tercih etmenizde fayda var.

Gün içerisinde elektrikli aydınlatmalardan yararlanmak, elektrik faturalarında pek de hoş olmayan sonuçlara sebep olabilir. Bu yüzden kış dekorasyonu ürünlerini tercih ederken hem odanızıhem de içiniziaydınlatacak olan ürünleri tercih etmelisiniz. Özellikle renk seçimlerinde; mobilya döşemelerinde ya da koltuk şallarında krem renginin tonları gibi açık renkleri tercih etmelisiniz. Ayrıca odanızınduvar boyasında da koyu tonlar yerine açık renkler kullanarak odanın normalde olduğundan daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mine ile gökyüzünde süzülmeye ne dersiniz?

Son yılların popüler olan renklerden biri de mine rengidir. Mine çiçeğinden ilhamla oluşturulan bu renk açık mavi ile eflatun karışımı bir tondur. Özellikle aynı anda birkaç rengi andırması mine rengini kullanışlı yapar. Bu renk özellikle duvar boyasında oldukça ilgi görür.

Duvar boyası seçiminizsayesinde, odanıza gökyüzü ve denizin derin maviliğini yansıtabilirsiniz. Mavinin pastel tonları sizeson derece rahatlatıcı ve güven verici bir ortam sunar. Bi’Boya’nın Atlas ve Beyaz Mine tonlarındaki mavinin açık tonları, dingin ve ferah bir yatak odası için muhteşem bir seçimdir.

Bu renk mavinin çok açık bir tonu olduğu için banyolar içindeideal bir seçim olabilir. Ayrıca Akdeniz tarzında bir mutfağa sahipseniz Mine yine sizin için doğru seçim olacaktır.

Yatak odası duvar boyası renklerinin olmazsa olmazı mor

İsmi bile insanda güzel duyguları harekete geçiren mor, doğada bulunan ve bahar aylarında özellikle çiçeklerde ve gökkuşaklarında sıkça gördüğümüz bir renktir. Mor, insana yoğun duygusallık ve hayal gücü verir. Hele ki yatak odanıza katacağı o muhteşem kalite ve güzellik tartışılmaz! Mora boyadığınızduvarlarınızıbeyaz yatak örtüsü ve perdelerle kombinleyeceğinizgibi, lila ya da morun tonlarından en açık olanlarla da kombinleyebilirsiniz. Mor ile çarpıcı bir yatak odası dekore etmek istersenizde yanında seçeceğinizrenk metalik gri olmalı. Gri ile morun uyumu inanılmaz bir enerji ve ruh yaratır.

Krem Şampanya

Yeterli ışık alamayan odalar için en ideal renklerden bir tanesidir şampanya. Ayrıca yumuşak bir sıcaklığa sahip olan şampanyayı begonya, fildişi, haki, bej gibi benzer ton aksesuar ve mobilyalarla birlikte kullanarak da tamamen nötr bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bej Latte

Kahve tonlarından hoşlananların en fazla tercih ettiği nötr renklerden biri olan latte ile evinize sıcak ve samimi bir hava katabilirsiniz. Özellikle lacivert ile birlikte oldukça güzel bir uyum yakalayabileceğin latte rengi, aynı zamanda evinizdeki dekorasyonu da ön plana çıkartacaktır.

Beyaz Ayışığı

Her şeye uyum sağlayan en güzel nötr renklerden biri olan ayışığının modası hiç geçmez. Yaşam alanlarındaki dekorasyonu ön plana çıkaran ayışığı rengini, özellikle altın varaklı aynalarla, rustik çerçevelerle ya da metal raflarla birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca beyaz ayışığı tonu, verdiği dinginlik ile asla sıkılmayacağınız bir nötr renktir.

Bej Cappucino

Evinizde sıcak bir dokunuşa ihtiyaç duyuyorsanız, cappucino duvar boyası tam size göre demektir. Zamanı ve modası asla geçmeyen nötr renk boyalardan biri olan cappucino yaşam alanlarınızda güzel bir fon oluşturacaktır.