Biesse Türkiye, her ay hız kesmeden etkinliklerini gerçekleştirmeye devam ediyor!

Biesse Türkiye, her ay düzenlediği etkinliklerinden bir yenisini daha başarı ile gerçekleştirdi.

22-23 Haziran tarihlerinde İstanbul Maltepe’de yer alan kampüsünde 20 kişilik uzman ekibi ile 2 gün boyunca Kayseri, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden katılım sağlayan 60’a yakın misafirini ağırladı. Tech Days etkinliği süresince 13 farklı makine sergilenerek birbirinden farklı canlı demolar gerçekleştirildi.

Biesse Türkiye, Tech Days etkinliği sayesinde bir kez daha müşterilerine özel çözümler sunma ve Biesse teknolojilerini detaylı olarak tanıtma fırsatı yakalarken etkinlik sayesinde mevcut iş ortaklıklarını geliştirdi ve yeni iş ortaklıklarına da imza attı.

2022 yılının ikinci yarısında da Biesse Türkiye, İstanbul Maltepe’de bulunan 1500 m2’lik showroomunda sektöre yön veren teknolojilerini yeni etkinlikleri aracılığı ile misafirleriyle buluşturmaya devam edecek. Temmuz ayında yılın ikinci büyük etkinliğini gerçekleştirecek olan Biesse Türkiye ekibi 3 gün boyunca misafirlerini ağırlayacak.

Biesse Türkiye’nin yenilikçi çözümleri ve daha fazla bilgi için www.biesseturkiye.com.tr adresini ziyaret edebilir veya +90 216 528 58 00 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BIESSE TÜRKİYE – Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Yolu Sok. No:24 Maltepe / İstanbul

Ahşap, cam, taş, plastik ve metal işleme teknolojilerinde küresel bir lider olan Biesse Group; mobilya, kapı/pencere çerçeveleri, inşaat bileşenleri imalatçıları ve gemi yapım ve havacılık endüstrileri üreticileri için makineler, entegre sistemler ve yazılımlar tasarlar, üretir ve dağıtımını gerçekleştirir. Biesse, her yıl Araştırma ve Geliştirmeye ortalama 14 milyon Avro tutarında yatırım yapmakta ve 200’den fazla tescilli patentin haklı gururunu yaşamaktadır. 12 endüstriyel saha, 39 şube, 300 mümessil ve seçkin bayi ağı ileüretiminin %90’ını ihraç etmektedir. İtalyan ve uluslararası tasarım alanında faaliyet gösteren en prestijli isimlerden bazıları Biesse’nin müşterileri arasında yer almaktadır. 1969 yılında Giancarlo Selci tarafından İtalya’nın Pesaro şehrinde kurulan şirketin hisseleri Haziran 2001 tarihinden bu yana Menkul Kıymetler Borsası’nda (STAR segmenti) işlem görmektedir. Biesse bünyesinde dünya çapında 4400 çalışan görev yapmaktadır.