Billurlar A.Ş Adanaya Büyük Yatırım

Billurlar A.Ş Ankara-Kocaeli-Antalya Bölge Lojistik depolarına Bir yenisini Adana bölge deposunu açarak gerçekleştirdi.

Billurlar A.Ş Yetkililerinden aldığımız bilgiye göre Adana Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Depoları 22 Aralık 2020 tarihi ile hizmete açılmış bulunmaktadır. Yıldız Entegre, Çamsan Ve Lamiset markalı ürünlerin tüm model ve renk stokları ile bölgeye hizmet etmeye başladıklarını belirtiler.

Orsiad Gazetesi olarak Billurlar A.Ş. yeni yatırımlarından dolayı kutlar, bereketli satışlar olması dileriz.

BİLLURLAR İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

1995 yılında kurulan ve parke sektöründe uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Billur Parke Ltd. Şti. yapmış olduğu yenilikler, sektöre kazandırmış olduğu laminat parkelerin tüm ülkede ve Başkent Ankara’da pazarlamasını yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer almanın gururunu yaşamaktadır.

Bu ilke ile laminat parkeyi tüm türkiye pazarına taşıyan ve aynı zamanda laminat parkeyi Ankara’ya ilk tanıtan, yapmış olduğu ithalatları ile Türkiye’nin ilkleri arasında yer alan Billur Parke’nin, birçok il ve ilçelerde 100 ün üzerinde bayisi bulunmaktadır.

  • Billur Parke Ltd. Şti., Türk sanayii sektörünün ilk sıralarında yer alan Yıldız Entegre (Vario Parke), Çamsan Entegre (Çamsan Parke), Vezirköprü Ağaç Sanayi (Peli Parke) gibi dev kuruluşların, İçanadolu Bölgesinde en çok satan bayii olamanın gururunu taşımaktadır.
  • Billur Parke Ltd. Şti. pazarlama departmanı, montaj hizmetleri ve laminat parke yan ürünlerinin satişı ile, her zaman portvöyündeki müşteri ilişkilerini çıkar gözetmeden, firmanın bayrağını en üst seviyeye çıkarmak için çaba harcamaktadır.
  • Laminat parke çıtasını en yüksek seviyeye çıkaran toptan ve perakende sektöründe de her geçen gün emin adımlarla ilerleyen Billur Parke, müşteri memnuniyetinin önemi bilir, bununla beraber yapmış olduğu ve tedarik etmiş olduğu ürünlerin, hizmet öncesi ve hizmet sonrası desteklerini, her zaman kalite ve malzeme destekleri ile siz müşteri portföylerine sunmuştur. Yaşanan mekanlarda, kalite her zaman bir önceliktir. Bu öncelik hem insan sağlığı hemde yaşam boyu kaliteyi birlikte getirmektedir. Bu doğrultuda çalışmayı ilke edinen Billur Parke sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı gurununu yaşamaktadır.