Blum

Blum her zaman harekete odaklanır. Aksesuar çözümlerimiz mobilyaların açılıp kapanmasını bir fenomene dönüştürür ve tüm oturma alanlarında, fakat özellikle mutfakta hareket konforunu arttırır. Tüm dünyada 6.800′ den fazla çalışanı, Blum’ un aksesuar sistemlerinde mükemmel hareketi yakalamak için çaba gösteriyor.

Mutfak kullanıcısına yönelik düşünüyoruz; mutfak kullanıcısının memnuniyetini hedefliyoruz. Bu nedenle onların ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Evrensel müşteri avantajı çerçevesinde mobilya üreten, satan veya monte eden de bizim hizmetlerimizden fayda sağlamalıdır.

Yüksek kalite anlayışı: Blum, kapsamlı düşünülmüş işleve sahip, dizaynı güzel, uzun ömürlü ürünler sunar. Bu yüksek kalite anlayışı, hizmetlerimiz ve iş ortaklarımızla yaptığımız çalışmalar için de geçerlidir.

Blum ürünleri heyecan yaratmalıdır; Blum ürünlerini kullanan herkes kendisini iyi hissetmelidir.

Blum iş ortakları ile ilişkilerine ve kişisel iletişime önem verir. Mutfak üreticileri, marangozlar ve aksesuar satıcıları için sunduğumuz hizmetler, düzenli olarak yaptığımız fikir ve tecrübe alışverişinin sonucudur.

Werk 2 Industriestr. 1 – 6973 Höchst – Österreich –

Tel.: +43 5578 705-0

Fax.: +43 5578 705-44

www.blum.com