BOSS4 Gayrimenkul’ün yeni projesi Esenyurt’ta hayata geçiyor ‘Alya 4 Mevsim’de ön talep toplama süreci başladı’

Modern şehircilik çizgisinde, güvenilir ve örnek alınan şirket vizyonuyla çalışmalarını yürüten BOSS4 Gayrimenkul’ün yeni projesi ‘Alya 4 Mevsim’de ön talep toplama süreci başladı.Eylül ayında lansmana hazırlanan ‘Alya 4 Mevsim’, şirketin Esenyurt’ta hayata geçirdiği ilk proje olma özelliği taşıyor.

 

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markalarından Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın hayata geçirmeye hazırlandığı ‘Alya 4 Mevsim’de talep toplama süreci başladı. Şirketin yılın son projesi olan ve lansmanının eylül ayında yapılması planlanan ‘Alya 4 Mevsim’, 11 katlı dört blokta toplam 217 daire ve 6 dükkandan oluşuyor. Projedeki daire tipleri ise; 1+1, 2+1 ve 3 +1 olarak planlandı.

‘Alya 4 Mevsim’ ile ilgili bilgi verenBOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, inşaat çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini, yeni projeleriyle Esenyurt bölgesine de adım atmış olduklarını kaydetti. Akkuş “Bugüne kadar genelde Beylikdüzü ve çevresinde yatırımlar yaptık. Şimdi farklı alanlara da açılıyoruz. Levent’te devam eden‘Alya Teras’ın dışında, Esenyurt’ta da ‘Alya 4 Mevsim’i hayata geçiriyoruz. Ön talep sürecini başlattığımız projenin lansmanını eylül ayı sonunda yapmayı hedefliyoruz. Lansmana kadar satış ofisimizi ve örnek dairemizi de tamamlamış olmayı planlıyoruz.‘Alya 4 Mevsim’ kaliteli ve elit bir yaşam sunan bir proje, diğer projelerden ayrılan özelliklerini ise tasarım, malzeme kalitesi, konsepti, dış cephe şeklinde sıralamak mümkün. ‘Alya Dört Mevsim’ Esenyurt için iddialı bir proje olacak” dedi.

 

Geniş peyzajıyla doğayla içi içe bir yaşam sunuyor

BOSS Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta hayata geçirdiği ilk projesi olma özelliği taşıyan ‘Alya 4 Mevsim’,yüksek kalite ve lüks dairelerden oluşacak. Sosyal alanda; lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı salonu, Türk hamamı, bay-bayan soyunma kabinleri, sauna ve buhar odası mevcut. Projede ayrıca 157 araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor. Alya 4 Mevsim’, Esenyurt’un merkezinde yer alan konumu, konsepti ve geniş peyzajıyla bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandırmaya hazırlanıyor. Şehrin kalabalığından uzak, ferah bir yaşam alanı yaratan proje, merkezi konumunun verdiği avantajının yanı sıra sosyal donatı alanlarıyla doğanın içinde, tam anlamıyla bir sosyalleşme ortamı yaratıyor.

Akkuş Group hakkında:

1988 yılında kurulan Akkuş Group, tekstil, akaryakıt, eğitim, kimya ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 1993 yılında tekstil sektörüne adım atan grup, 2006 yılında kurduğu tekstil üretim tesisi ile sektörde hızlı bir büyüme gerçekleştirerek Türkiye’deki en büyük 500 şirket sıralamasına girmeyi başarmıştır. Tekstil sektöründe elde ettiği bu başarı, grubun akaryakıt ve inşaat sektörlerine giriş yapmasını tetiklemiştir. Mardin Organize Sanayi Bölgesi, Avcılar Ambarlı ve Güneşli de olmak üzere sahip olduğu 3 tesisinde ürettiği tekstil ürünlerinin tümünü Avrupa’ya ihraç eden grup, bünyesinde bine yakın bir istihdam yaratmaktadır. Tekstil ve kimya sektörlerinde elde ettiği köklü tecrübesini finansman gücüyle birleştirerek 6 yıl önce Akkuş Gayrimenkul ile inşaat sektörüne giriş yapan grup, 2 yıl önce Lübnanlı iş ortağı El Khatib Group ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul şirketi ile Alya markası adı altında yeni projeler geliştirmektedir.

 

BOSS4 Gayrimenkul hakkında:

BOSS4 Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul’ün sektördeki gücünü; 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren, büyük yatırımcılar için yatırım portföyleri oluşturan Lübnan’lı El Khatib Group ile birleştirerek, 2017 yılında kurduğu bir şirkettir. Akkuş Group, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. Bu kapsamda, Türkiye’de gerçekleştirilecek yenilikçi ve alanında öncü projelerin gelişim aşamasından yapımına kadar tüm süreçlerin danışmanlığını, Akkuş Group üstlenmektedir. İki şirketin güç birliği ile kurulan BOSS4 Gayrimenkul, ilk olarak Beylikdüzü’nde Alya Grandis’i sektöre kazandırmıştır. BOSS4 Gayrimenkul; Alya markasıyla, 3 yılda, yaklaşık 300 milyon TL’lik yatırımla 500’e yakın konutu ve onlarca birimden oluşan ticari üniteyi içeren 4 projeye imza atmıştır. 2020 yılını toplam 300 milyon TL’lik 3 proje ile kapatan BOSS4 Gayrimenkul, Alya Onist, Alya Teras ve Alya Marin projelerinin inşasına devam etmektedir. 2021 yılında bu 3 projeyi olgunlaştırmayı hedefleyen BOSS Gayrimenkul,Alya Mercan, Alya Dolunay ve Alya Villa projeleri için düğmeye basmıştır. Yeni arazi geliştirme çalışmalarına devam eden şirket,Beylikdüzü bölgesinde geliştirdiği projelerinden Alya Onist ile Alya Marin’in teslimlerine başlamıştır. Levent’te yer alan Alya Teras projesini ise Aralık 2021’de teslim etmeyi planlayan BOSS4 Gayrimenkul, Esenyurt’ta hayata geçireceği yeni projesi ‘Alya 4 Mevsim’in de hafriyat çalışmalarına başlamıştır.