Bugün günlerden Hindistan Uluslararası Mobilya Fuarı (lIFF)Delhi

02-04 Aralık Mobilya ve Aksuarları fuarı Noıda Center Delhi- Hindistan fuarıda ORSİAD Gazete dağıtımı hızlıca devam ediyor.

Hindistan Mobilya Pazarı 2020’de 17,77 Milyar ABD Dolarıydı, 2022’de 27 Milyar ABD Dolarını geçmesi bekleniyor ve 2020-2026 döneminde %13,37’lik çift haneli YBBO ile büyüyerek 2026 yılı sonunda 37,72 Milyar ABD Dolarına yükselecek.

Hindistan eyaletlerinin artan kentleşmesi ve artan harcanabilir gelirler, vatandaşlar arasında küresel bir yaşam tarzını benimsemeye yönelik bir ilgi yarattı ve böylece modüler ve son teknoloji mobilyalara talep yarattı.

Hindistan mobilya endüstrisi dünyanın en büyük 14. pazarıdır ve büyük ölçüde turizm, konaklama endüstrisi ve kurumsal sektör tarafından yönlendirilmektedir. Artan otel, işyeri, ofis, ortak çalışma alanı ve e-pazar yeri sayısı, ülkedeki mobilya talebini daha da artırıyor.

IIFF nedir?

Hindistan Uluslararası Mobilya Fuarı (lIFF), dünyanın seçkin mobilya, halı, ev tekstili, perde ve aydınlatma şirketlerini ulusal ve uluslararası misafirperverlik, konut, ticari ve perakende ile birleştiren Hindistan’daki en seçkin Mobilya ve iç mekan fuarıdır. alıcılar

IIFF, son 3 yılda müthiş bir platform haline geldi. Hintli ve Uluslararası mobilya kardeşliklerine ev sahipliği yapmak için ulusal düzeyde ölçeklendi. Özellikle büyüyen Hint mobilya endüstrisi için, ulusal oyunculara uluslararası teşhir kazanmaları için heyecan verici bir fırsat sunuyor.

100.000 metrekarelik geniş bir alana yayılmış olması, faaliyet gösterdiği büyük ölçeğin bir kanıtıdır. Ön onaylı alıcılar için ofis mobilyaları ve ekipmanları gibi belirli bölümlerde bir dizi seçenek sunuyor