Bugün Günlerden Maison&Objet Paris Fuarı 2023 Paris, Fransa

19-23 Ocak 2023 tarihleri arasında Paris Fransada düzenlenen Masion&Objet fuarında her yıl olduğu gibi ORSİAD Gazetesi fuarın her köşesinde dağıtıma başladı.

Dekorasyon ve tasarım dünyasında kimsenin kaçırmak istemediği bir etkinlik varsa, o da Maison&Objet Paris!  Yılda iki kez , tüm yaşam tarzı sektörü – markalar, tasarımcılar, zanaatkârlar, iç tasarım uzmanları ve tabii ki siz ziyaretçilerimiz – en son trendlerin canlı bir potasına dalmış ve çevrelenmiş olarak bağlantılar kurmak ve yeni anlaşmalar imzalamak için bize katılıyor. heyecan verici yeni buluntularla. Dekoratif parçalar, tasarım mobilyalar, aksesuarlar, kumaşlar, kokular ve sofra takımları göz alabildiğine uzanır.

Maison&Objet Paris benzeri olmayan bir ticaret fuarıdır. Gelişmekte olan trendlerin ve tüketici değişimlerinin nabzını sıkı tutan, kazanan ve benzersiz bir teklif sunan bir etkinliktir.

Maison&Objet, her yıl 600 yeni markanın devreye girmesiyle tüm ev ve yaşam tarzı yelpazesini kapsayan heyecan verici ve titiz bir ürün ve çözüm yelpazesi sergiliyor.