Buka deniz esintisini evinize taşıyor

Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan Buka, yazlık evlerde rahatlıkla kullanılan kanepe ve koltuklarıyla sıcak yaz aylarında evlere ferah bir hava getirilmesine yardımcı oluyor. Dilediğiniz zaman ekleyip çıkarabileceğiniz ve kendi modelinizi yaratabileceğiniz değişken modüler parçaları, 500’den fazla renk ve doku seçenekli değişebilen kılıflarıyla Buka, tatil evlerinizi istediğiniz gibi dekore etmenize imkan tanıyor. Buka koleksiyonunda yer alan Ege, Nest, Mikabay ve Linen modelleri, formları ve yaz mevsimine uyumlu yapılarıyla dikkat çekiyor.

Yazlık evlere coastal stili

Coastal esintiden izler taşıyan ve Ege Bölgesi’nden ilham alınarak tasarlanan Ege, evinize denizin esintisini ve güneşin sıcaklığını taşımanızı sağlıyor. Rahatlatıcı görünümüyle yaz mevsimi için ideal olan kanepe, yastıklarla destekleniyor ve oturma alanının yumuşaklığıyla dikkat çekiyor. Buka’nın boncuk elyaf yumuşaklığına sahip Nest modeli de sadelik ve fonksiyonellik düşüncesine dayanarak, sakin ve huzurlu iç mekanlar oluşturmak için tasarlandı. Konfor ve estetiğin dışında çeşitli ölçü, model ve değişen yapısıyla her eve uyum sağlayabilen Nest, yazlık evleriniz için de uygun bir tercih olacak.

Hem rahat hem zarif

Yaz mevsimine uyumlu yapısıyla dikkat çeken bir diğer koltuk ise Mikabay. Kübik hacmine rağmen aynı zamanda zarif bir hava yaratan Mikabay, kare formu ve keskin açısıyla da yaz evlerine çok yakışıyor. Açık tonlarda tercih edeceğiniz koltuğu, renkli aksesuar, tablo, kırlent ve kilimlerle kombinleyebilirsiniz. Rahatlıktan ve konfordan yola çıkılarak tasarlanan Buka’nın yeni kanepesi Linen ise yazlık evinizde dinlenmek için ideal bir alternatif olacak. Büyük minderleriyle geniş oturma ve rahat uzanma alanı yaratan Linen, özellikle dinlenirken kitap okumayı ve televizyon izlemeyi son derece konforlu bir hale dönüştürüyor.