ÇERMİKLER İML.ELK.TAR.İNŞ.TEK.KON.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2000 yılında alüminyum doğrama, PVC kapı ve pencere imalatı, çift cam imalatı yapmak üzere kurulmuştur. 2004 yılında ÇERMİKLER İMALAT İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.adı altında ikinci şirketini kurmuş ve CONTACALL olarak sektörede NİTRİL KAUÇUKLU PVC CONTA üretimine başlamıştır.

Faaliyet alanını sürekli geliştiren firma Pvc doğrama fitilleri, Alüminyum doğrama fitilleri, Çelik kapı fitilleri, Ahşap kasa ve kanat fitilleri, Menfez Havalandırma fitilleri, Sini ve Kenar bant fitilleri, Yakıt deposu kuşak fitilleri, Yangın duman fitilleri, Yanmaz çelik kapı fitilleri, CO-EX Birleştirme fitilleri Tpv conta ve alanlarında hizmet göstermekte ürün ve hizmet alanı sürekli geliştirmekte ve PVC Compound üretimini kendi bünyesinde imal ederek hem kendi hammadde tedarikini sağlamakta hemde PVC Compound kullanıcılarına istenilen ürün ve kaliteyi kendi argesinde çözüme ulaştırmakta ve üretip satışa sunmaktadır.

Türkiye Geneline hızlı yayılmakta olan ve yurt dışında önemli bir pazara sahip olan Çermikler TSE ve İSO kalite belgeleri ile CONTACALL Markasına ivme kazandırmış ve markasını zirveye taşımak için teknolojinin bütün imkanlarından faydalanarak müşterilerin tüm ihtiyaçlarına en kaliteli ve ekonomik şekilde üretmeyi ilke edinmiştir.

Yönetim kadrosu ve alanında uzman çalışma kadrosu ile daima ileriyi hedefleyen ÇERMİKLER, özgüveniyle; iş takibi, zamanında iş teslimi, kaliteli hizmet, ilgi, güler yüz, müşteri memnuniyeti ve zararına da olsa sözünden dönmeme ilkeleriyle sektördeki farklılığını ortaya koymaktadır.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10670 sokak No:28/E Karatay / KONYA
Tel: 0 332.345 29 16  Fax: 0 332.345 29 17
Mail: [email protected]

www.cermikler.com.tr