Dağ Holding, European Property Awards’te İki Farklı Ödülün Sahibi Oldu

Türkiye’de prestijli konut projelerine imza atan Dağ Holding, Tual Gölyaka projesi ile sektörün en önemli ödülleri arasında yer alan European Property Awards’te ’En İyi Mimari’’ ve ‘’En İyi Konut Geliştirme’’ ödüllerinin sahibi oldu.

Emlak sektörünün farklı alanlarında verilen en prestijli ödül statüsünde yer alan European Property Awards (AvrupaGayrimenkul Ödülleri) bu sene Londa’da yapılan bir törenle sahiplerini buldu. Kurulduğu günden bugüne 30 binin üzerinde konutun üretimine imza atan ve tasarladığı projelerle farkını ortaya koyan Dağ Holding; Tual Gölyaka projesi ile “En İyi Mimari’’ ve “En İyi Konut Geliştirme’’ ödüllerinin sahibi oldu.

Dünyanın en iyilerinin belirlendiği bu prestijli ödüller, sektörün farklı alanlarında uzmanlaşmış, 100’den fazla kişiden oluşan jüri heyetinin yaptığı değerlendirme sonucunda belirleniyor. Tual Gölyaka’nın otoritelerden tam not almasının ve ödül ile taçlandırılmasının kendilerini gururlandırdığını belirten Dağ Holding Yönetim Kurulu Üyesi Osman Dağ, ülkemizdeki yüksek standartlı projeleri uluslararası arenaya taşımaya devam edeceklerini dile getirdi. Bu ödülü almalarında işinde uzman bir ekip ve başarılı paydaşlarla çalışmanın payının büyük olduğunu vurgulayan Osman Dağ; katma değerli, vizyoner ve yenilikçi çalışmalarını hem projelerinde hem de sektörün diğer iş alanlarında sürdürmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.