DELTA BÜRO GEREÇLERİ ENDÜSTRİ ZIMBA TELLERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş

1960 yılında İstanbul’da, üretime başlayan DELTA BÜRO GEREÇLERİ ENDÜSTRİ ZIMBA TELLERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş & DELTA DIŞ TİCARET TAAHHÜT VE PAZARLAMA LTD. ŞTİ geride bıraktığımız 57 sene içerisinde sektöründe dünyanın en tanınmış sayılı markalarından biri olmayı başarmıştır.

57 senedir, 45 ülkeye yaptığı ihracatı ile; bugün Türkiye ve Dünya piyasasında tüketici ürün satın alırken marka ve fonksiyonel açıdan bütünleşmiş DELTA marka ürün istemektedir. Bu Marka bilincinin oluşmasında; istikrarlı fiyat politikası, ürün kalitesi ve garantisi, satış öncesi ve sonrası müşteri ilişkileri, koşulsuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve de %100 yerli üretim olması büyük etken olmuştur.

%100 yerli üretim yapılan fabrikamızda, konusunda uzman mühendislerin nezaretinde çalışan deneyimli personelimiz, kalitemizi tastiklediğimiz ISO 9001:2008 kalite çerçevesinde, her yıl yenilediğimiz teknolojimiz ile ihtiyaç duyulan her sektöre yönelik ürünlerimizi pazarın beğenisine sunmak için verimli bir şekilde çalışmaktadır.

DELTA’ NIN temel ilkesi; kaliteli yerli malı üretip, Türk emeğini müşteriye sunmaktır.

Ofis Gereçlerinde, Kırtasiye sektörüne ve bürolara yönelik üretim yapmakta olan firmamızın ürün yelpazesinde; zımba makineleri (telgeçler), delgeçler, her çeşit zımba telleri, ataşlar, takvim altlıkları, mühürlükler, tel sökücüler, Ürün setleri vb. ürünler yer almaktadır.

Sanayi Gereçlerin de ise; firmamız her gün geliştirdiği teknolojisi ile mobilya, döşeme, ayakkabı, palet, mukavva kutu, çerçeve, vitrin gibi sanayi üretiminde kullanılabilecek her türlü ölçüde zımba teli üretmektedir.

Tahtakale, Tomruk Sokak, Vakıf İşhanı No:709 Eminönü – İSTANBUL

+9 (0212) 655 47 32 (7 Hat)

+9 (0212) 550 78 86 / +9 (0212) 657 18 49

[email protected]

www.delta.com.tr