Detaylardaki Şıklığı Enza Home İle Yakalayın

Enza Home koleksiyonunda yer alan özel tasarım halılar ve modern aydınlatmalar yaşam alanlarının şıklığını tamamlıyor.  Yoğun el işçiliğiyle üretilen, özel tezgah halıları Flow ve Sandista, ipeksi dokusuyla da göz alıyor. Gold detaylarıyla trendleri yakalayan Electra Sarkıt ise modern çizgisiyle dikkat çekiyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, özel tasarım halılarla yaşam alanlarında fark yaratıyor. 100 Tarak özel tezgah halısı olan, yoğun el işçiliği bulunan Flowve SandistaHalılar, sık dokunmuş yapısıyla son derece şık görünüyor. İpeksi ve parlak dokusuyla dikkat çeken Flow ve Sandista, keçeleşme yapmayan dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım avantajı sunuyor. Modern çizgileriyle göz alan ve yumuşak dokusuyla son derece konforlu olan Flow Halı, yalın tasarımlardan hoşlananların beğenisini topluyor. İki farklı boy alternatifi bulunan Flow Halı’nın bej-gri, antrasit-gri olmak üzere iki ayrı renk kombinasyonu bulunuyor. Özgün tasarımı ve canlı görselliğiyle öne çıkan Sandista Halıise modern dekorasyona lüks bir yorum getiriyor.

 

Aydınlatmada modern dokunuşları sevenlerin tercih edebileceği Electra Sarkıt, sıra dışı estetiğiyle mekanlara etkileyici bir hava katıyor. Dekorasyonda günümüz trendlerini yakalayan bir tarza sahip Electra Sarkıt,  ışığın zarafetle buluşmasına ev sahipliği yapıyor.