Doğadan gelen ilhamla tasarlanan Nef Reserve Gölköy’de ayrıcalıklı bir yaşam Haziran 2022’de başlıyor

Mavi ile yeşilin mükemmel uyumuna ev sahipliği yapan Demirbükü koyunda özenle hazırlanmış 50 seçkin villanın yer aldığı Nef Reserve Gölköy’de yaşam Haziran’da başlıyor. Hiçbir ağaca dokunulmadan tasarlanan, sakin ve huzurlu atmosferi ile kapılarını açmaya hazırlanan Nef Reserve Gölköy, Ege Denizi’nin engin manzarasına hakim konumu ile öne çıkıyor.

Yüzyıllık zeytin ağaçlarının arasına gizlenen 50 seçkin villa

Doğanın bir yansıması olarak planlanan Nef Reserve Gölköy’de yaşam Haziran 2022’de başlıyor. Nef’in uluslararası ödüllü mimar Emre Arolat ile doğayı ve ağaçları koruma altına alarak hayata geçirdiği Nef Reserve Gölköy, yüzyıllık zeytin ağaçlarının arasına gizlenen yüksek tavanlı ve ferah 50 özel villası ile sofistike ve benzersiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Bodrum’un en gözde, bakir koyunda antik zeytin ağaçları arasından dipsiz deniz manzarasına ve sonsuz maviliğe sahip gökyüzüne bakan Nef Reserve Gölköy, 46 bin metrekare alanda konumlanıyor. Büyüklükleri 1707 m2’ ye varan lüks villalar, özel havuz ve terasları ile ormanın içinde, Ege denizinin büyüleyici manzarasına karşı, serin aylar için düşünülmüş şömineleri, sakin ve huzurlu atmosferi ile 365 gün konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Bodrum’un en prestijli lokasyonlarından birinde konumlanan Nef Reserve Gölköy, beş yıldızlı lüks otellere ve dünya markası restoranlara, uluslararası lüks moda markalarının butiklerine çok yakın mesafede yer almasıyla seçkin sakinlerine sade, zarif ve konforlu bir yaşam vadediyor.

Bodrum-Milas Havalimanına yarım saat uzaklıkta bulunan Nef Reserve Gölköy, Yalıkavak Marina’ya 20 dakikalık mesafesiyle Bodrum’un cazibeli yaşamının kalbinde yer alıyor.

Doğal ve Lokal Malzemeler ile En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünülmüş Mimari Tasarım

Nef Reserve Gölköy, yıl boyunca ılıman bir iklimi ile yaşayanlarına tüm yorgunluklarından arınıp yeniden dengelenmelerini sağlayan bir ortam hazırlıyor. Su, ahşap, taş, saz gibi doğal elementlerin ve naturel dokulu malzemelerin kullanıldığı Nef Reserve Gölköy’de geniş cam detaylar, yerden ısıtmalı zeminler, katlı teraslar ve zümrüt yeşili havuzlar sayesinde yılın 12 ayı doğa ile iç içe yaşamak mümkün. Sadece elektrikli mini golf araçlarının hizmet vereceği ve tamamen trafiğe kapalı olacak şekilde hazırlanan Nef Reserve Gölköy, sakinlerine doğanın içinde, ağaçların arasında dingin bir yaşam vadediyor.

Doğadan aldığı ilhamı doğaya veriyor

20 bin metrekare peyzaj alanına sahip Nef Reserve Gölköy, doğanın yaz kış kaybolmayan zengin renk paletini, Ege kültürünün yerel şifalı bitki örtüsü ve bölgeye özel dokularıyla buluşturuyor. Doğanın iyileştirici gücünü hissettirmeye hazırlanan Nef Reserve Gölköy’de ekolojik mühendislik harikası iskeleler ile doğayı koruma çalışmalarının etkisini de görmek mümkün.

 

Ünlü İtalyan restoranında seçkin lezzetler

Nef Reserve Gölköy’de İtalyan lezzetlerini dünyaca ünlü tariflerle birleştiren, unutulmaz ve lezzetli sofralara ev sahipliği yapan ünlü bir restoran, sevdiklerinizi özenli ve seçkin bir ortamda ağırlayacak. İtalyan restoranın yanı sıra, 270 metre uzunluğundaki doğal sahili ve doğanın içine serpiştirilmiş güneşlenme, dinlenme, yoga ve masaj alanları ile Nef Reserve Gölköy’de seçkin bir yaşam için tüm detaylar düşünüldü.

 

Doğanın kalbinde 5 yıldızlı concierge hizmetleri

Nef Reserve Gölköy’de 5 yıldızlı concierge hizmeti ile günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz her detay en ince ayrıntısına kadar planlandı. Hayata daha fazla zaman ayırmak için tüm inceliklerin düşünüldüğü projede, 365 gün havuz, bahçe ve ev bakım hizmetlerinden kuru temizlemeye, alışveriş hizmetinden deniz yolu ile ulaşıma, otel, uçak ve seyahat planlamasına, özel tur ve tekne seyahatlerine kadar tüm detaylar Nef Reserve Gölköy sakinlerinin hizmetine sunulacak.

 

Her biri kendine özel havuzlu dublex ve teras villalara sahip proje aynı zamanda bir Nef keşfi olan Foldhome konseptini Bodrum’a taşıyarak bölgeye yepyeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. Özel foldhome deneyim alanlarında açık havada özel eğitmenleri ile sunulan ders imkanları, yoga, pilates ve rekreasyon alanlarında meditasyon imkanı ve doğanın içinde masaj gibi bir çok aktivite Nef Reserve Gölköy sakinlerini bekliyor.

 

Nef Hakkında

Timur Holding bünyesinde yer alan gayrimenkul markası Nef, 2010 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlıyor. Türkiye’de ve dünyada 6 ülkedeki büyük metropolde sektörel ihtiyaçları analiz etmek için uzman kişi ve kurumlarla çeşitli anketler ve araştırmalar yapan Nef, hedef kitlenin beklentilerine en uygun şekilde tasarımı odak noktası haline getirerek çalışmakta ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için satıştan pazarlamaya bütün katma değer zincirini yeniden tasarlamaktadır. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 4’ü ile aynı anda çalışan, dünyanın sayılı gayrimenkul firmasından biri olan Nef, projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra elektrik anahtarlarından kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmaktadır.