Doğtaş’ta Geçen Yıldan Daha Düşük Fiyatlar

Mobilya trendlerine yön veren Doğtaş, 31 Mayıs’ta bitecek harika bir kampanya ile yeni heyecanlara ‘Yeni Tarz Doğtaş’ mottosuyla ortak oluyor! Doğtaş kampanya boyunca yüzde 50’ye varan indirimlerle yaşam alanlarınıza baharı getiriyor.

Konforu ve uygun fiyatları ile dikkat çeken Doğtaş, yeni kampanyasıyla yüzleri güldürmeye ve evlere konforu getirmeye devam ediyor. Yemek odasından köşe grubuna, TV ünitelerinden berjerlere, genç odalarından yaşam alanlarının önemli bir parçası olan tekil tamamlayıcılara kadar özel fiyatlar sunan Doğtaş, yeni heyecanlara ‘Yeni Tarz Doğtaş’ mottosuyla ortak oluyor.

Doğtaş, yeni kampanyasıyla ev bütçesine de destek olurken aynı zamanda geçen yıldan daha da düşük fiyatlarla kampanyayı her anlamda çekici kılıyor.

Evlerini veya yaşam alanlarını yeniden dizayn etmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunan Doğtaş, yeni evli çiftler ve evlilik hazırlığı içinde olanlara da dilediği mobilyayı seçme özgürlüğü ile kendi zevkine uygun mobilyalardan yaşam alanlarını oluşturma imkânı sunuyor.

Bütçenize göre Evimset paketleri sadece Doğtaş’ta!

Yeni kampanyada evlenecekler için ayrıca oluşturulan ‘Evimset’ paketleri ile de ekstra indirim uygulayan Doğtaş, kampanyadan yararlanmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

İçeriğinde 3’lü setler olan ‘Evimset’ paketleri tam da bütçenize göre seçebileceğiniz alternatiflere sahip. Detaylı bilgi için: https://www.dogtas.com/evimset