“Düşün. Yarat. Hayal Et.“

Zona Tortona’daki Tasarım Merkezi Bu Yıl, Vauth-Sagel’in İnteraktif Mekan Enstalasyonuyla Dikkat Çekiyor

 

Sistem birleşenleri üreticisi Vauth-Sagel, yaklaşık 50 yıl önce kurulmuş olan ve hiç beklenmedik mekanlar için beklenmedik tasarım fikirleri geliştiren ve bunları harika malzemelerle uygulayan, geliştirme uzmanı ünlü bir firmadır. Milano’daki tasarım merkezi bu yıl, bu firmanın başarı felsefesiyle oluşturulan bir yaratıcılık alanına ziyaretçileri davet ediyor.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

 

Farklı düşünen Vauth-Sagel, daima yeni yolların peşinde olan bir firmadır. Firmanın sahibi bu kez de, yaratıcı diyaloglar kurma peşinde, Zona Tortona’da farklı düşüncelerini sergilemeye hazırlanıyor. Vauth Sagel’in Genel Müdürü Claus Sagel, “Bu merkezle tıpkı kolektif beynimiz gibi işleyen bir alan yarattık,” diyor ve ekliyor; “Ürünlerimiz, müşterilerimizle ekibimizin aralarındaki yakın işbirliği sonucu gerçekleşen ortak çabalardır. Başında, gelecek için bir vizyonumuz olur. İnsanların neye ihtiyacı olacak? Nasıl belirli pazarlar geliştirmek için gidiyoruz? Bu noktalardan hareketle geleceğin hayallerini tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz yönlendirirler ve fikirler üretirler. Sonunda da biz yeni ürünümüzü elde ederiz. İşte Zona Tortona’da da bu yöntemi göstermek ve bu yaratıcı sürece katılmak üzere tüm ziyaretçileri davet ediyoruz. “

 

Eğer Milano’nun merkezindeki Vauth-Sagel’in katına adımınızı atarsanız, sizi de bu interaktif mekan enstalasyon sürprizi karşılayacak. “Düşün. Yarat. Hayal Et.” mottosuyla yaratılan bu merkezde, Vauth-Sagel uzmanlarıyla diyalogta bulunabilir, sistemin nasıl işlediğini, sistemin bir parçası olmaya tanıklık ederek öğrenebilirsiniz.