EGGER, ROMA Kenar Bantları’nın Gücünü INTERMOB’a taşıyor

EGGER Türkiye, 30 Eylül – 3 Ekim tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek INTERMOB Fuarı’nda, ROMA Kenar Bantları ve ROMABOND markalarını vitrine çıkarıyor. Firma, fuarda ROMA markasının yeni hizmet ve ürünlerini kullanıcısı ile buluşturmaya hazırlanıyor.

 

PVC, ABS ve Akrilik kenar bantlarının tümünü tek çatı altında üreten dünyanın en büyük kenar bandı tesisi ile EGGER Türkiye, sektöre ilham veren ROMA markasına dair yenilikleri kullanıcısıyla buluşturmaya devam ediyor. ROMA Kenar Bantları ve ROMABOND markaları, sektörün en önemli buluşma arenalarından biri olan INTERMOB Fuarı’nda ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile EGGER standında yer almaya hazırlanıyor.

 

ROMA’nın Gücü INTERMOB Fuarı’nda

EGGER Grup bünyesinde faaliyetlerine devam eden ROMA Kenar Bantları ve ROMABOND markaları, her yıl olduğu gibi bu yıl da INTERMOB Fuarı’nda yeniliklerini sektöre sunacak. ROMA, 8. Salon 823/A numaralı EGGER standında tüketicileriyle buluşmaya hazır.

INTERMOB Fuarı’nda ROMA, mobilya endüstrisinin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan ürünlerini ve sektöre değer katan hizmetlerini görücüye çıkaracak. 2023/24 Kartelası, Teknolojik Kenar Bantları, budaklı dekorlar, düz renkler, simli dekorlar, ROMABOND endüstriyel ve marangoz tutkalları gibi öne çıkan ürün kategorilerinin yanı sıra yenilikçi yatırımlarını da beğeniye sunacak.

 

Sadeliği yeniden tanımlayan stant tasarımı

EGGER, ROMA Kenar Bantları markası ile “sadelik” vurgusu yapıyor. Minimalist anlayışla tasarladığı fuar standıyla INTERMOB Fuarı’nda sadeliği yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Sade kavramı, uzun süredir iç mekân tasarımında rol oynasa da “soğuk ve mesafeli” algısı uyandırıyor. EGGER, bu seneki fuar çizgisinde sadeliği yeniden tanımlayarak “doğal, sıcak ve işlevsel” kavramlarıyla bir araya getiriyor.

 

ROMA’nın yeni yatırımları INTERMOB Fuarı’nda görücüye çıkıyor

 

EGGER Türkiye, ROMA markası için geliştirdiği hizmet çözümlerini de fuarda müşterisine sunacak. İleri teknolojiye olan yatırımları ile süreçlerini sürekli optimize etmesiyle ses getiren firma, sektörün öncü gücü olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönem Gebze fabrikasında inşaatına başladığı lojistik merkezini lanse eden EGGER, merkezin değer yaratan özelliklerini fuarda müşterileri ile paylaşacak. Aynı zamanda sektörde dijital dönüşümün lider gücü vizyonu ile geliştirdiği dijital fabrika turunu da iş ortaklarıyla buluşturacak.

EGGER Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar, konuyla ilgili olarak “Sektörün ihtiyaçlarını görüyor, yol haritamızı her daim buna göre çiziyoruz. Sevkiyat süreçlerimizi mükemmelleştirmek adına geçtiğimiz yıl 23 milyon Euro yatırım ile yola çıktığımız ve inşasını başlattığımız lojistik merkezimiz, bu yıl sonuna kadar faaliyete geçerek müşterilerimize sunduğumuz hizmeti optimize etmemize olanak tanıyacak. Aynı zamanda zaman ve mekân kavramlarını ortadan kaldırarak müşterilerimize diledikleri an üretim tesisimizi ziyaret etme imkânı yaratan dijital fabrika turumuzu da hayata geçirmiş olmanın heyecanı içindeyiz. Sektörün bu çok değerli buluşma arenasında iş ortaklarımızla gelişim odaklı projelerimizi paylaşmak için gün sayıyoruz.” dedi.