Enza Home’dan İncelikli Detaylar Ottavia Koltuk Takımı

Modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla dekorasyonu sanata dönüştüren Enza Home’dan 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan koltuk takımı: Ottavia!

Göz alıcı renkleri, ahşap yuvarlak formda ayakları, rahat oturumu ve tasarımındaki ince detaylarla ön plana çıkan Ottavia Özel Seri’ye ait Ottavia Koltuk Takımı, yaşam alanlarına asil bir görünüm ve dinginlik katıyor.

 

Bir mobilyadan çok yaşam tarzı sunan koleksiyonlarıyla fark yaratan Enza Home, 2018’e damgasını vuracak Ottavia Serisi Koltuk Takımı ile el işçiliğini ve tasarımı ön plana çıkarıyor. Mekana dinginlik katan renkleri feminen çizgilerle buluşturan Ottavia Koltuk Takımı, incelikli kapitone uygulaması, özel dikiş detayları ve yuvarlak formda ahşap ayakları ile görünümünü yüceltirken; rahatlığı ön plana alan tasarımı ile de benzersiz bir konfor sunuyor.

 

Ottavia Koltuk Takımı, 4’lü, 3’lü, 2’li koltuk ve berjerden oluşan takım, berjer ve kırlentlerdeki zengin kumaş alternatifleri, ve aksesuar detayları ile Enza Home mağazalarındaki yerini aldı.