Enza Home’dan Yepyeni Bir Koltuk Serisi: Enlarge

Çağı yakalayan şık tasarımlarıyla yaşam alanlarını değiştiren Enza Home, yeni koltuk serisi Enlarge ile koltuk kavramına yenilikçi bir yorum getiriyor. Estetik ve şık olduğu kadar fonksiyonelliğiyle de dikkat çeken Enlarge serisindeki tüm koltuklar 140 cm’den başlayan boyutlarda çift kişilik bir yatağa dönüşerek hayatı kolaylaştırıyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, yeni koltuk serisi Enlargeile yatak konforunda koltuklar sunuyor. Her biri şıklığıyla göz alan Carino, Brera, Smart Koltuk Takımı ve Smart Köşe Takımı olmak üzere dört farklı üründen oluşan Enlarge Koltuk Serisi kullanışlı, rahat ve estetik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Enlarge Koltuk Serisi’nin en önemli farkı kendine yaşam alanlarının başköşesinde yer bulacak kadar şık, açıldığında 140 cm, 150 cm ve 160 cm genişlik seçenekleriyle 200 cm’ye varan boyutuyla çift kişilik yatağa dönüşebilecek kadar fonksiyonel olması. Üstelik geniş saklama alanıyla da son derece kullanışlı olan Enlarge Koltuk Serisi, Enza’ya özel mekanizma sayesinde kolayca açılıp kapanabiliyor.

Hem şık bir koltuk hem geniş bir yatak

Dekoratif detaylarla şıklığı ve estetiği bir arada sunanCarino Koltuk Takımı; üçlü yataklı, üçlü koltuk, ikili yataklı ve berjer olmak üzere dört modülden oluşuyor. Üçlü ve ikili yataklı koltuklarda yer alan sandık özelliği sayesinde sunduğu ekstra depolama alanıyla tasarımda fonksiyonellik sağlıyor.

Brera Koltuk Takımı,üçlü ve ikili koltuklarda yatak özelliğinin yanı sıra ekstra depolama alanı sağlayan sandık özelliğiyle de öne çıkıyor. Benzer koltuklarda yatak ölçüsü 110×180 cm iken hem Carino hem de Brera’nın üçlü koltuğu 150×197 cm yatağıyla iki kişinin rahatça uyuyabileceği çift kişilik geniş bir yatak konforu sunuyor.

Her mekana uyum sağlıyor

Modern ve fonksiyonel tasarımıyla yaşam alanlarını güzelleştiren Smart Koltuk Takımı, modül zenginliğiyle her mekanakolaylıkla uyum sağlıyor. Ekstra depolama alanı sunan sandık özelliğine de sahip Smart Koltuk Takımı, açıldığında 140×183 cm’lik iki kişilik geniş ve rahat bir yatağa dönüşüyor. Kullanılan yüksek ayaklar ise temizlik kolaylığı sağlıyor.

Smart Köşe Takımı ise yatak olabilme fonksiyonu kazandıran sırt mekanizması, tasarımını tamamlayan ayakları, sandık özelliği, farklı kartela serisiyle her mekana uyum sağlayan zengin bir tasarım anlayışı sunuyor. Son derece yalın ve modern bir tasarıma sahip olan Smart Köşe Takımı, küçük, büyük ve L köşe olarak üç farklı ölçüye sahip. Uzanma modülü isteğe göre sağ veya solda kullanılabilen Smart Köşe Takımı, uygun fiyatıyla da farkını bir kez daha ortaya koyuyor.