Evogloss’un Yeni Desenleri ile Mekânlar Zarafet ve Işıltı Kazanıyor

Kastamonu Entegre’nin parlak ve mat dekorları ile öne çıkan dekoratif panel serisi Evogloss’a, sondönemin dekorasyon ve tasarım trendleriyle uyumlu 11 yeni dekor seçeneği eklendi. Evogloss parlak ürünler, ayna efekti etkisiyle yaşam alanlarına ışıltılı bir görünüm ve derinlik kazandırırken, matlığın şıklığını yansıtan Evogloss soft mat ürünler ise yüksek dayanıklılığa sahip özellikleriyle  dikkat çekiyor.

Kastamonu Entegre’nin üstün kaliteye  sahip, şık görünümlü PVC/PETkaplı paneli Evogloss,tasarım dünyasındaki son trendlere göre hazırlanan yeni dekor seçenekleri ile ürün gamını daha da çeşitlendirdi. Düz, ahşap, fantezi ve hologram başlıkları altında 106 farklı renk seçeneği sunan Evogloss paneller, mekânlarda modern ve zarif kombinasyonlara olanak sağlayarak dekorasyonu zenginleştiriyor. Ayna efekti sayesinde ışıltılı bir görüntü ve soft matlığı ile yumuşak bir dokunma hissi yaratarak mekânlara sıcaklık, hareket ve derinlik katan bu panel serisi,mutfak ve banyo dolaplarından mobilyalara kadar, yaşam alanlarının her noktasında  özgün, modern ve estetik tasarımlara imkân tanıyor.

Evogloss ailesine yeni eklenen Brush Bronz, Koyu Inox, Bronz Inox, Brush Gold, Kaşmir Beton, Antrasit Betongibi dekorlar, son dönemin dekorasyon trendleri göz önüne alınarak üretildi. Altın, bakır, metalik gibi parlak tonların ve brüt beton görünümünün revaçta olduğu tasarım dünyasından ilhamla hazırlanan yeni dekorlar arasında, yılın rengi ‘Klasik Mavi’ye gönderme yapan Soft Mat Maviseçeneği de yer alıyor.

Estetik olduğu kadar uzun ömürlü ve dayanıklı

Yeni trendlere öncülük eden parlak ve mat desenleriyle Evogloss paneller, estetik görünümlerinin yanı sıra dayanıklılığı garantileyen teknolojik özellikleriyle de sıkça tercih ediliyor. Lekelere, çizilmeye, çatlamaya ve solmaya karşı yüksek dayanımı ile uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü koruyan panellerin neme dayanıklı, kolay temizlenebilen, soft touch özelliğine sahip pürüzsüz yüzeyi kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Evogloss serisi, formaldehit, kadmiyum, kurşun bazlı stabilizatör ve düşük karbonlu yapıya sahip kanserojen plastifiyen içermeyen yüzey malzemelerinden oluşuyor. PVC veya PET’lerin MDF panellerin ön yüzeyine kaplanması ile üretilen Evogloss panellerin arka yüzü beyaz emprenye kağıdı ile kaplanıyor. Farklı ebat ve kalınlıklarda üretilen Evogloss, modern ve zarif kombinasyonlara olanak tanıyor.