Farklı Dekor Seçenekleriyle Her Zevke Hitap Eden Kapı Paneli; “Doorlam”

KASTAMONU ENTEGRE’DEN YENİ DEKORLAR

Kastamonu Entegre’nin, kapı panellerine farklı bir anlayış ve boyut kazandıran melaminli kapı paneli markası “Doorlam”, modern çizgilere sahip tasarımı ve uygulama kolaylığı ile evler ve iş yerleri için dekoratif çözümler sunuyor. Serinin klasikleşen modellerine son olarak, Buz Meşe ve Kastamonu Meşe dekorları eklendi.

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre’nin yarım asrı aşan tecrübesiyle ürettiği melaminli kapı paneli markası Doorlam, zengin renk ve model çeşitliliği ile yaşam alanlarına modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. Doorlam kapı panelleri, estetik görünümlerinin yanı sıra uygulama kolaylığı sağlayan özellikleri ile de diğer kapı paneli markalarından ayrışıyor. 4 mm’lik MDF üzerine dekoratif kâğıt kaplı panellerden oluşan Doorlam, preslendikten hemen sonra kullanılabiliyor. Doorlam kapı panellerinin uygulaması sırasında ekstra cila, boya gibi işlemlere gerek duyulmuyor.

Uygun maliyet ve zamandan tasarruf

Uygulamada maliyet ve zaman avantajı sağlaması nedeniyle yoğun talep gören Doorlam, Kastamonu Entegre’nin ileri teknolojiye sahip, yüksek performanslı üretim tesislerinde geliştirildi. Tasarım, teknoloji ve estetiğin mükemmel uyumunu yansıtan melaminli kapı panelleri, 14 model seçeneğiyle farklı zevklere hitap ediyor. Serinin klasikleşen modelleri Sümer, Babil, Urartu, Zeugma, Likya, Kemer, Bodrum, Çeşme, Tosya, Demre, Devrez ve Didim’e, yeni modeller Buz Meşe ile Kastamonu Meşe eşlik ediyor.