FAUS, ABD pazarındaki gücüne güç katıyor

Yenilenen koleksiyonları, yüksek kalite ve trend tasarımlarıyla FAUS, ABD’de gerçekleşecek DOMOTEX USA 2019’da ziyaretçilerinin dikkatini çekmeye hazırlanıyor.

İspanyol zemin döşeme firması FAUS, laminat parke ve üst kalite duvar bölümleri üreticisi olarak ABD’nin Atlanta kentinde 28 Şubat ve 2 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek Domotex fuarında ürünlerini sergileyecek.

FAUS bu etkinliğe katılarak yeni koleksiyonlarını ve öncü teknolojilerini sunma fırsatını elde ederken ABD pazarındaki gücünü yinelemeyi de planlıyor. Yenilikçi tasarımları ve FAUS özel 3XL formatları, mutfak ve banyo gibi nemli alanlar için uygun döşemeler olarak öne çıkan koleksiyonlar. Bu yer döşemeleri, ayrıca, aşınma direnci, kullanım seviyesi ve çizilmeye karşı yüzey gibi yüksek teknik özelliklerin yanı sıra zemin ısısı ve nemli alanlar altında radyanla uyumluluğu sağlıyor ve herhangi bir alana uygun hale getiriyor.

Tüm bunlar, her zevke ve pazar trendlerine uygun geniş bir referans yelpazesini müşteriye sunma ve lüks ürünleri uygun fiyatlarla daha ulaşılabilir hale getirmeye olanak tanıyor.

FAUS International Flooring, tüm bu tasarım ve gelişmeleri ilk kez Domotex USA fuarında tanıtmaya ve aynı zamanda Kuzey Amerika pazarını fethetmeye hazırlanıyor. Marka, Domtex fuar etkinliğini, ürün portföyünü ve iş stratejisini sunmak için müthiş bir fırsat olarak görüyor.