Fener Mobilya

Fener Mobilya 1989 dan günümüze, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Eğitimli ve yetenekli çalışanlarımızla ürünlerimizi modern yaşamın gereklerine cevap verecek şekilde kalite olarak sizlere sunuyoruz.

Farklı müşteri talepleri ve beklentilerine göre çok çeşitli modern tasarımlı yemek odaları, yatak odaları, duvar üniteleri, ürünleriyle yurt çapında kendini kanıtlamakla yetinmeyen Fener Mobilya Türk mobilya sektörünün ihracat dünyasındaki firmalarından biridir.

Mevcut son teknolijininin bütün imkanlarını kullanarak satış ve satış sonrası hizmetlerimizle performansımızı destekliyoruz ve dünya aynı zamanda yurt çapındaki müşterilerimiz ile sürekli iletişim halindeyiz.

Firmamız her geçen gün daha fazla evi Fener Mobilya modernliği ve sağlamlığı ile tanıştırarak göz alıcı ve ferah mekanlar dekore edilmesini sağlamaktadır.

Kalite üretmenin ve sunmanın bir tesadüf olmadığını ve sistematik çalışma ve çabaların sonucu olduğunu iyi biliyoruz.

Fener Mobilya modern mobilya geleceğinin sorumluluğunu büyük bir zevkle taşımakta olup ürünlerimizin arkasında durarak bizden istediğiniz herşeyi sizlere sunuyoruz ve bizi seçerek ahengin farkını yaşamanızı isteriz.

Adres
Ağaç İşleri
Meltem Sok. No:8
İnegöl – BURSA
Telefon
+90 224 711 11 03
+90 224 712 11 04 (fax)
+90 532 451 04 56 (Kadir Kaplan)
E-Posta
http://www.fenermobilya.net