FORTE, Välinge’nin yepyeni Threespine ID’sini kullanmak için anlaşma imzaladı

Välinge Innovation, bu haftanın başlarında yepyeni geçmeli mobilya çözümü olan Threespine® ID’yi piyasaya sürdü. Şimdi, Avrupa’nın en büyük RTA mobilya üreticilerinden biri olan FORTE’nin bu devrim niteliğindeki çözümle mobilya üretmeye başlamak için kaydolduğuna dair heyecan verici haberi paylaşıyorlar.

Mobilya Kıdemli Müşteri Yöneticisi Johan Hallin, “Forte, Avrupa’nın önde gelen ve en etkili montaja hazır mobilya üreticilerinden biridir ve geleceğin seçkin koleksiyonlarını çığır açan teknolojimizi kullanarak üretmeye karar vermelerinden inanılmaz derecede mutluyuz” dedi. Välinge Innovation’da. “Bu, bu yepyeni çözümün ne kadar istisnai olduğunun açık bir örneğidir.”

Yenilikçi Threespine teknolojisi, mobilyaları çok sağlam sonuçlarla monte etmenin gerçekten verimli ve zahmetsiz ilk yoludur. Olağanüstü zemin döşeme sistemleriyle dünya çapında tanınan Välinge Innovation tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiştir. Threespine geçmeli mobilya teknolojisi, tüm mobilyaları bir araya getirmenin en hızlı ve en kolay yoludur – sadece panelleri bir araya getirin ve işiniz bitti. Süreç o kadar zahmetsiz ve o kadar zekice ki, mobilya montajını herhangi bir geleneksel seçenekten on kata kadar daha hızlı hale getiriyor. Bu devrim niteliğindeki teknoloji, üst düzey özelliklerle iç tasarım yaratmayı mümkün kılar ve yerleşik kilitleme bileşenleri, montajı arızaya karşı güvenli hale getirir ve her seferinde sağlam bir sonuç sağlar.

 

Henüz piyasaya sürülen Threespine ID, orijinal Threespine Core çözümünün sağladığı tüm avantajları sağlar ancak panellerin ayrılmasını etkili bir şekilde önlemek ve sağlam, kalıcı sonuçlar elde etmek için eğimli dübeller ve yenilikçi bir kilitleme cihazı kullanır. Kolay uygulama sağlamak ve tasarım ve üretim aşamalarında büyük değişikliklerden kaçınmak için üretim, endüstrinin geleneksel delme yöntemlerine dayanmaktadır.

 

“FORTE’nin misyonu daha iyi evler yaratmaktır. Bu nedenle, Välinge’nin çözümünü ilk gördüğümde, bana çok iyi geldi. Montajı daha kolay ve daha sezgisel hale getirerek yeni bir tüketici deneyimi sunar. FORTE Group Yönetim Kurulu Üyesi Maria Florczuk, “Aynı zamanda, mobilyaların kolayca sökülebilmesi, kullanım ömrünü uzatıyor ve önümüzdeki yıllar için en önemli hedeflerimizden biri olan sürdürülebilirliğe yönelik bir başka büyük adım olan geri dönüşümü kolaylaştırıyor” dedi. “Välinge gibi bir inovasyon lideri ile güçlerimizi birleştirerek hem müşterilerimize hem de tüketicilere daha iyi çözümler sunabileceğimize inanıyorum.”

 

1992 yılında kurulan FORTE, Polonyalı, aile kökenli ve uluslararası lider bir RTA mobilya şirketidir. Polonya’da dört üretim tesisi bulunan FORTE, dünya çapında birçok büyük mobilya zincirinde ve mağazada bulunabilen fonksiyonel tasarımı ve yüksek kaliteli ürünleri ile tanınmaktadır.

 

Johan Hallin, “Threespine ID, orijinal Core çözümümüzü mükemmel bir şekilde tamamlıyor ve sektörde gördüğü büyük ilgiyi görmekten heyecan duyuyoruz”, diye sözlerini tamamladı.

 

Ellinor Persson

Pazarlama Başkanı, Välinge Innovation Sweden AB

[email protected]

 

Ola Kronvall

Mobilya Satış Direktörü, Välinge Innovation İsveç AB

[email protected]