Gürkan Ofis Mobilyaları

Gürkan Ofis Mobilyaları 1976 yılından beri sektördeki faaliyetini yürütmektedir. İlk büyük tesisini 1992 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 alan üzerine kurmuştur. Sektördeki büyümesi ve duyulan ihtiyaç üzerine Kayseri Üretim Serbest Bölgesinde 160.000 m2 lik alanda yeni üretim tesislerini devreye almıştır. Makine ve ekipmanlarında ileri teknoloji ürünlerini kullanır. Müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyetin devamlılığını ön planda tutar. Kaynaklarını en etkin şekilde kullanıp, tüm organizasyonuna bu özelliğini yansıtır.

Kuruluşundan itibaren sektördeki öncü yerini devam ettirmektedir. Çevre ve toplum değerlerine saygılıdır. Bu değerleri bir kurum kültürü olarak algılar ve geliştirir. Hızla değişen ve gelişen üretim teknolojilerini kullanırken, sektörümüze artı değerler kazandırmak üzere ürün çeşitlerini ve hizmetlerini sürekli iyileştirir. Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda sektöründe güven duyulan tanınmış bir marka olmak iddiasındadır.

Çalışmalarını yürütürken sahip olduğu TÜV/GS Belgesi, K-Q -ISO-EN 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, M-C-ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi, Ç-E-ISO-EN 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, İSG-OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü Garanti Belgesi ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgelerine sahip olan kuruluşumuz, yeni standartların belgelerine sahip olmak için de çalışmalarına devam etmektedir. Kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetinden güç alan firmamız 20 idari, 30 teknik olmak üzere toplam 650 personeli ile sahip olduğu modern tesis ve üretim araçları ile donatılmıştır. Dürüstlüğü ve güveni en önemli prensip kabul eder. Bunun gereği olarak dinamik ve aktif bir organizasyona sahiptir. Bu birikim ve özelliklerini tüm müşterileri ile ve ilgililerle paylaşır.

Çalışanları, tedarikçileri, müşterileri ve tüm ilgili kurumlar ile uyum ve dayanışma içerisindedir. Bunları yaparken ihtiyaç duyduğu enerjiyi müşteri memnuniyetinden sağlayacağının bilincindedir. Bu amaç ve kararlılıkla fonksiyonel, kaliteli ve uygun fiyatlandırılmış ürünler ile müşterilerinin kazancını mutluluk kaynağı sayar. Teknolojiye dayalı yüksek üretim gücü, kaliteli ürün ve zamanında teslim faaliyetimizin en önemli özellikleridir.

Dünyamızın globalleştiği ve her şeyin hızlı oluştuğu günümüzde, sahip olduğumuz tüm avantajları kullanıp, müşteri ihtiyacı ve beklentilerini en iyi optimize ederek hizmet olarak sunmaya devam ediyoruz.

Kayseri Serbest Bölgesi, Melikgazi Merkez/Kayseri/Turkey
Telefon : +90 352 311 53 80
Faks : +90 352 311 53 90 – 91
Eposta :  [email protected]

http://www.gurkan.com.tr