Gürsan Mobilya

1976 yılında bir hayali gerçeğe dönüştürmek için çıktık yola…

Bu hayal; herkesin çalışma ortamında Gürsan Mobilya ayrıcalığını yaşamasıydı. Bu hayale inandık, bu hayalden güç aldık. Ofis koltukları ve metal aksamlarının üretimiyle başlayan yolculuğumuz, ilk günkü heyecanımızı bir an bile yitirmeden devam etti. Hayallerimiz de bizlerle beraber büyüdü. Yüksek kapasitede, kaliteli üretim yapabilen bir marka haline geldik. Büyük bir heyecanla başlayan hikâyemizi, çok daha ilerilere taşıyabilmek için 1989 yılında kurumsallaşmamızı tamamladık.

Yıllar bizler için çok şeyi değiştirdi, bir tek şey dışında; hayallerimize duyduğumuz heyecan…

Bugün, ofis mobilyaları alanındaki yenilikçi fikirlerimiz, özgün tasarımlarımız ve üretimden satış sonrasına kadar olan süreçteki kaliteli hizmet politikamızla, yurt içinde ve yurt dışında prestijli projelere imza atıyor, çalışma alanlarınıza benzersiz bir güzellik ve konfor sunuyoruz.

Gürsan Mobilya olarak; tasarımıkaliteyifarklı olmayıyenilikçiliğiçevreye ve insan sağlığına saygıyı değişmez ilkelerimiz olarak kabul ediyor, İstanbul Hasköy’de bulunan merkezimizde; projelendirme, kurumsal satış, finans ve sevkiyat birimlerindeki uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi kusursuz şekilde karşılıyoruz.

Ayrıca Altunizade’de yer alan showroomumuzda, mimarlarımız ve satış ekibimizle müşterilerimize haftanın 7 günü projelendirme hizmeti veriyor, müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede hayata geçiriyoruz.