İndivani Yatak

İndivani Yatak ‘İyi bir uyku için iyi bir yatak seçin’ sloganıyla 2010 yılında tibbi ortopedik yatak üretimine başlamıştır. İndivani Yatak kişiye özel olarak yatak üreten, yatak üretiminde en kaliteli hammaddeleri ve son teknolojiyi kullanan, insan sağlığına zararlı madde ve materyaller kullanmayan, yatakla ilgili TÜV, LGA, Oeco-Tex, gibi dünya standartlarındaki sertifikalara sahip olan sektörde öncü bir firmadır. Firmamız, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır.

 

İndivani Yatak tek kişilik 90×190 cm yatağı 106x35x35 cm ebadında bir koliye, çift kişilik 160×200 cm yatağı ise 170x35x35 cm ebadında bir koliye sığdıran ve Türkiye’de bu sistemin patentini alan tek üretici firmadır. Metropollerdeki yaşam tarzının minimum metrekarelerde, maksimum kullanım alanı verimliliği olduğunun bilincinde olan firmamız klişeleşmiş yatak firmaların aksine mağaza standartları ve dekoruyla ile ürün gamını düşük metrekarelerde sergileyerek kaliteyi pratik fikirler eşliğinde sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimize yatak dışında sunduğumuz baza, başlık, yorgan, yastık, nevresim gibi ürün çeşitleri ile profesyonel kadromuz eşliğinde yaşam alanlarınıza alternatif çözümler üretmekteyiz.

 

2015 yılı itibariyle yeni makina parkurumuz ile bant üzerinde 2 dakikada 1 yatak üretme kapasitesine sahip firmamız 30 ülkede 159 satış noktasına sahip. Üretim hacminin %60’lık kısmını bir çok ülkeye ihraç etmektedir. İndivani markası olarak teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimize rahat ve kesintisiz bir uyku için yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.