IŞIK AHŞAP deyince,  akla ilk  ‘Art Of IŞIK ’isimli lansman gecesi gelecek.

Ahşap sektöründe yenilikçi ve dünyayı gözleyerek sektöre ışık tutan IŞIK AHŞAP, yeniliklerini  Art Of IŞIK isimli lansman gecesinde sundu.

Sektör de alışılmışın dışında sergileme alanlarının olduğu bu lansman gecesine dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden pek çok kişi katıldı ve bu sektörde ilk olan sergiyi ilgi ile izlendi.

Lansmanda ana tema olarak değişim ve yenilenme kavramları üzerine durulması ilk bakışta dikkat çekmektedir. Bu kavramlardan yola çıkılarak sergi duvarları belirli bir hikaye etrafında oluşturulmuş ve ürünler bu şekilde sergilenmiştir.. Adeta bir sanat eseri niteliğinde oluşturulan bu sergi duvarlarında, ürün kombinasyonlarını ve oluşturulan motifleri çarpıcı bir şekilde görebilmekteyiz. Sergi duvarlarının yanı sıra, duvar panelleriyle yapılan dolap tasarımları da lansman da dikkat çeken bir diğer noktaydı. Oluşturulan tasarımlardaki birleşim detayları , hassas işçilikler dikkat çekmekteydi.

Orsiad Gazetesi olarak sektörümüze ürün sergilimede sanatsal bir açıdan yaklaşan, ahşap ürünleri sanat eserlerine dönüştüren Işık Ahşap ailesini lansaman gecesinin sektörümüze kattığı değeri görünce yıllar önce yapılan Homefair’ler aklıma geldi.  Yıllar önce yine sektörümüz için bir ilk olan Homefair gibi 2022 yılına geldiğimizde sektörümüzde bir ilki başlatan Işık Ahşap ailesi, bu seferde ahşap ve türev ürünlerin Sanatsal sergiler sunulması ile sektörümüze yepyeni bir bakış açısı kazandırmış oldu. Türk Ahşap sektörünün önünde yepyeni bir prespektif açmasından dolayı Işık Ahşap ailesini kutlarız. Umudumuz, Homefair gibi Art Of IŞIK da yıllarca sektörümüzü bir araya getiren bir etkinlik olarak uzun yıllarca devam etmesidir.

Işık Ahşap Hakkında

Gaziantep 1. Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren IŞIK AHŞAP; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye’nin orman ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir. Türkiyede 700 bayi ağı ile ve 50 farklı ülkede faaliyet gösteren firmamız, üretiminin %60 ını yurtiçine satmakta olup %40’ını ihraç etmektedir.

IŞIK AHŞAP, tecrübeli mühendis ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu; Laminat parke, melamin kaplı panel, high gloss ve mat PVC-PET kaplı panel,  Akrilik panel, Panel kapak, Profil, Süpürgelik ve Lambri gibi ürünlerin satışı ve satış sonrası ürün desteği vermektedir.

”Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” prensibiyle çalışan IŞIK AHŞAP, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir. ”