İşlevsel Mobilyanın Online Hali: Ruum Store By Doğtaş

Ruum Store by Doğtaş; Nefi çalışma masası ve Saly C sehpa ile çalışma alanlarında şık ve işlevsel çözümler sunuyor.

Doğtaş’ın online satış markası Ruum Store, sunduğu kaliteli, modüler ve işlevsel mobilyalarıyla, iş ve yaşam alanlarına keyif katıyor. Evde ya da ofiste çalışma masasından ve sehpalardan vazgeçemeyenler, aradıkları fonksiyonel çözümleri Ruum Store’da buluyor.

Nefi çalışma masası, çalışma alanlarında şık ve işlevsel çözümler sunuyor!

Klasik görünümü tercih edenler Ruum Store’un Nefi çalışma masasına yer açıyor. Alışılagelmiş klasik çalışma masası modelinin modern bir yorumu olarak tasarlanan Nefi, ergonomik ölçüleriyle küçük alanlar için fonksiyonel bir seçenek oluşturmasıyla tercih ediliyor. Depolama imkanı sunan dar rafları ve masa üstünde yer alan zarif çekmecesiyle dikkat çeken Nefi çalışma masası, meşe ve beyazın ferah uyumunu, özel tasarım ayaklarının şıklığı ile çalışma alanlarına taşıyor.

Yaşam alanlarının vazgeçilmezi Saly C sehpa!

Evdeki anları konfora dönüştürecek Saly C Sehpa, alt kısmındaki dergiliğiyle işlevselliğini ikiye katlıyor. TV izlerken çay keyfinize sehpa olan, koltuğunuzda otururken dizüstü bilgisayarınızla çalışmanıza imkan tanıyan, kitap okurken yanı başınızda kahvenizi taşıyan hatta bazen TV karşısında yemek yemek isteyenlere tepsi olan C sehpalar, Saly ile farklı bir işlevi de beraberinde getiriyor. Saly C Sehpa tüm bunların yanında dergi saklama alanıyla da ekstra depolama alanı sunuyor