ISVEA’dan buğu yapmayan aynalar

Banyolar, evin en rahatlatıcı ve kişisel mekanlarının başında geliyor. Günün yorgunluğunu attığımız bu yaşam alanlarında hayatı kolaylaştıran,tüm detayları düşünülmüş fonksiyonel tasarımlar ön plan çıkıyor. İtalyan ISVEA’nın antiFog teknolojisiyle geliştirdiği buğu yapmayan aynaları, şık tasarımı ve işlevsel kullanımıyla dikkat çekiyor.

Aynalar, banyolar için olmazsa olmazlar arasında. İhtiyaç olmanın dışında özellikle küçük banyoları olduğundan daha geniş gösterme özelliğine sahip aynalar, farklı tasarımlarıyla banyo dekorasyonu için de son derece önemli bir detay. Şık ve zarif tasarımları sayesinde bir dokunuşla banyoların havasını değiştiren aynalarda en çok aranan özellik ise buğu yapmaması.

ISVEA’nın antifog teknolojisi kullanarak hayata geçirdiği banyo aynaları, arka tarafına yerleştirilen rezistans sayesinde banyo sırasında ve sonrasında yüzeyde buhar oluşmasını ve böylelikle su izi ve lekelenmeyi de engelliyor. Aynaların aynı zamanda su ve nemden etkilenmeyen LED aydınlatma seçenekleri de mevcut.