Kayzer Mobilya

Kayzer Mobilya Ltd. Şti. 2011-2012 yılında kaliteli uyku ürünleri üretmek için kurulmuştur.Mobilya sektöründe büyük deneyime sahip olan kurucu kadromuz ile mobilya sektörüne yönetim,insan kaynakları,üretim işlemleri,kalite ve pazarlama ağı ile beraber yurtdışı ihracat odaklı ,ülke ekenomisine katkıda bulunmak amacı ile üretime başladık.
Müşteri memnuniyeti ve rahatlığını sağlayan yararlı,avantajlı ve pratik ürünler üretmek şirket prensibimizde zorunludur.Üretimin %60’nı Almanya, Hollanda,Belçika, Fransa, Avusturya, İsviçre, Arabistan, ve Dubai’ye ihraç etmekteyiz.Ulusal ve uluslararası önemli pazarların üreticilerinden biri olmak istiyoruz.Devamlı daha iyisini aramak,aşamalı gelişim,yenilik,kalite ve dürüstlüğe odaklanmak Kayzer Mobilya’nın değişmez taahhütüdür.
Kalifiye,bilğili,dinamik ve motivasyonu yüksek çalışanlarımız ürün dizaynı,işçiliği ve paketlemenin her ayrıntısına önem vermektedir.Yüksek rekabetin olduğu pazarda müştrerilerin talep ve isteklerini karşılayacak ürünleri garanti altına alan yegane,kusursuz,dikkatli anlayışa sahibiz.

VİZYONUMUZ
Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ve müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ
Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edilebilir kalitede en az maliyetle en fazla satabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paylaşımlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe bir marka olmak misyonumuzdur.

Adres : OrganizeSanayi Bölgesi 10. Cad. No:47 KAYSERİ
Telefon : +90 352 322 20 35
Fax : +90 352 322 20 36
E-Posta : [email protected] – [email protected]

http://kayzermobilya.com