KELEBEK MOBİLYA “PATİ DOSTU” KOLTUK TAKIMLARIYLA PATİLİ EVLERE KANATLANIYOR

Sektöründe ilklerin temsilcisi olan Kelebek Mobilya, “Patilere Özgürlük” diyor ve yenilikçi teknolojileriyle geliştirdikleri yıpranmaya karşı etkili, kolay temizlenebilen“pati dostu” koltuk takımlarını evcil hayvan sahipleriyle buluşturuyor

Kelebek Mobilya, zamana ayak uyduran tasarımlarıyla ön plana çıkarken aile bireylerinden biri olan patili dostları da unutmuyor. Evcil hayvan sahiplerine uygun tasarlanan yeni kumaşlarıyla mobilya seçimlerinde müşterilerine kolaylık sağlıyor. Marka, evcil hayvanları ile aynı evi paylaşırken mobilyalarının zarar görmesini istemeyenlere yıpranma önleyici ve dayanıklı özel kumaş seçenekleri sunuyor. Bu sayede evcil hayvanlarla koltukta geçirilen vakit daha rahat bir hale geliyor.

Uluslararası Akredite Laboratuvar, INTERTEK tarafından Avrupa standartlarına göre testten geçirilmiş, onaylanmış farklı renk ve desen seçeneklerine sahip “Kelebek Pati Dostu” kumaşlar ilk aşamada Lidya, Lugano, Viena ve Novardy koleksiyonlarda satışa sunuluyor.

 

Kelebek Mobilya Hakkında: 

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 200’ün üzerinde mağazada tüketicilerin beğenisine sunmakta, yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet göstermektedir.