Kelebek Mobilya’dan 2022 Dekorasyon Trendleri

Değişen ve dönüşen tüketici anlayışını tasarımlarına uyarlayan Kelebek Mobilya, 2022 ev dekorasyon trendlerini açıkladı. Yeni yılda mobilyalarda mat pastel tonlar ön plana çıkarken, detaylarda ise parlak ışıltılara yer verilecek. Birbirinden özel ve trend koleksiyonlarıyla Kelebek Mobilya ise şık evlerin tercihi olmayı sürdürecek.

Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan ve köklü yapısının yanı sıra yenilikçi ve genç duruşuyla her zaman öncü konumunu koruyan Kelebek Mobilya, yeni yılda da özgün ve detaylarla zenginleştirilmiş koleksiyonlarıyla şıklığı ve konforu evlere taşıyacak. Zamanın trendlerine ayak uydururken aynı zamanda tüm zamanlara göre şekil alacak formda tasarlanan mobilyalar, sağlamlığı ve modüler yapısıyla uzun vadeli bir deneyim sağlayacak.

Yeni yılın dekorasyon trendlerine göre dekorasyon ve mobilya kullanımlarında sıklıkla mat pastel tonları kullanılacak. Konforu ön planda tutarken aynı zamanda fonksiyonellikten de vazgeçmeyerek tasarlanan özel koleksiyonların daha da dikkat çekeceği yeni yılda tüketiciler İskandinav forma sahip mobilyalarla evlerini dekore edecek.

Teknolojinin dekorasyona etkileri 2022’de de devam edecek

Kelebek Mobilya ürünlerinde sürdürülebilir tasarımlarına yer vermeye devam ederken aynı zamanda teknolojiye de uyum sağlayacak. Kelebek, tasarımlarında telefon şarj edebilme, TV ünitelerinde elektronik şömineler gibi dekorasyon ve teknolojinin müthiş ahengini sunacak.  Robot süpürgelerin kullanımının artması da mobilya ve yatak odası ayaklarının yükselişi gibi tasarımlarda etkili olmaya devam edecek.

Trendlere uygun modeller Kelebek Mobilya’da

Doğadan ilham alarak, keten görünümlü kapaklar ile cevizin sıcaklığının birleştiği, gold detaylar ile tasarlanan Norel Koleksiyonuve cevizin elegant dokusunun, antrasit cam kapaklar ve gold detaylarla zenginleştiği Soho Koleksiyonuyeni yıl trendlerine uyum sağlayan ve tüketicilerin dikkatini çekecek koleksiyonlar arasında yerini aldı.

 

Kelebek Mobilya Hakkında: Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 185’in üzerinde mağazada tüketicilerin beğenisine sunmakta, yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet göstermektedir.